Bir oyun şirketinin yaptığı en kötü oyunu nedir?

Optimizasyondan dolayı sorun yaşamış olabilirsiniz. Oyunu gerçekçi yapmak için oyunluktan çıkartmışlar bence, araç kullanımı falan.
Araç kullanimimi gerçekçi yapmaları gram umrumda değil. O kadar berbat bir mekanik kullanmışlar ki motorlar ve bazı arabaları sürmek için klavyeyi yedim. Allah'tan taksiye binme ozelligi geldi de görevlere giderken onu kullandım.

Araç kullanimimi gerçekçi yapmaları gram umrumda değil. O kadar berbat bir mekanik kullanmışlar ki motorlar ve bazı arabaları sürmek için klavyeyi yedim. Allah'tan taksiye binme ozelligi geldi de görevlere giderken onu kullandım.
ben oyunu oynarken hiç öyle bir problem olmadı bayağı rahattı araç kontrolleri ki benim eski sistem 3. gen i3 4g ramle takır takır oynamıştım en düşük ayarlarda hatta.

Hocam ironi yapmıştım. Severek oynadım ben de, ama sonrasında bırakmıştım. (3 günde 30 saat oynayıp sonra bir daha açmadım oyunu.)

Ha pardon hocam bizim arkadaşlar da ciddili ciddili at sürme oyunu RDR 2 daha iyi deyip duruyorlardı da ondan dedim neresi kötü diye 😅

ben oyunu oynarken hiç öyle bir problem olmadı bayağı rahattı araç kontrolleri ki benim eski sistem 3. gen i3 4g ramle takır takır oynamıştım en düşük ayarlarda hatta.
En başlarda sıkıntı oluyor evden falan çıkarken. Sonrası güzel gibi. İ5 4. Nesil 16 ram 3gb 1060 la bunları yaşamak saçma. 😅 Sonuçta açıklamaya 256mb ekran kartı, Intel pentium yazmışlar.

Ek olarak benim oyunu sevmeme sebebimin mekaniklere ek renklerin berbatligi, silah seslerinin irite ediciligi, görevlerin aşırı aşırı fazla, yer yer çok uzun süreli ve yıldırıcı görevlerin olması, son görevde bugun olmasi vesaire yane daha saysam ohooo ama dediğim gibi 31.5 saat oynama sürem var. Her ne kadar beğenmesem de bu kadar saat oynamis, oyunu yasal olarak satın almıştım.

Hocam sizi buldum bırakmam, The Walking Dead Definitive serisi bitirmiştim 1 hafta öncesine kadar ve onun gibi oyun ararken (Telltale oyunları hariç onları düşünüyorum zaten) Life is Strange ile karşılaştım fakat etrafta oyunu çok detaylı inceleyen insanlar yoktu inceleseler bile çok uzundu izlemeye üşendim alt tarafı bir oyun. Sizce oynanır mı hocam? Hem parasına değer mi hem de insanı tatmin eder mi ve hikayesi ne anlatıyor? Sevgiler.
Hocam onun yerine The Wolf Among Us' ı öneririm.

Geri
Yukarı