Para biriktirmek için tavsiyeler

Az çok bir meblağ var ise elinde alım satım yapabilirsin. Letgo'da Sahibinden'de gezinirsin bazıları ürünün değerinin 100-200 TL aşağısına koyuyor piyasadan anlarsan çok rahat yaparsın. Kendim 14 yaşındayım 1-2 kere yaptım böyle bir şey.
Demek o ölücü tayfa sizsiniz. 😄 O yüzden bazı ilanlarıma aşırı düşük fiyat teklif verenler geliyor. Bu anlamıyordur belki ucuza elinden alırız da satarız falan.

Demek o ölücü tayfa sizsiniz. 😄 O yüzden bazı ilanlarıma aşırı düşük fiyat teklif verenler geliyor. Bu anlamıyordur belki ucuza elinden alırız da satarız falan.
Evet ölücüyüm. Siz de okuduğunu anlamayan tayfadansınız herhalde :)

Letgo'da Sahibinden'de gezinirsin bazıları ürünün değerinin 100-200 TL aşağısına koyuyor piyasadan anlarsan çok rahat yaparsın.

Kendimden örnek vereyim geçen sene aldığım bir kasa monitör ve mouse setinden oluşan bir bilgisayar seti almıştım aldıktan 2-3 ay sonra sadece kasayı aldığım fiyata sattım geçen haftalarda ise monitörü sattım şuan bana kaar kalan 100 TL mouse ve asgari ücretin 3/10 'u bence ucuza alıp pahalıya satman senin için iyi olacaktır eline geçtiği içinde kullanırsın :)

Kötü niyetle böyle bir şey dememiştim. Tabii insan belli kalıpları sürekli olarak duyunca şaka olarak söylendiğinde bile ciddi anlayabiliyor. Bundan sonra 5 tane gülücük ifadesi koyayım da ciddi söylemediğim anlaşılsın. 🙂
İsterseniz ciddi olun isterseniz olmayın isterseniz bana küfür edin sizi nasılsa ciddiye almayacağım :) Sadece insanlara anlamadan yaptığınız yargılama yanlış. Öneri konusu bu. Düzgün okumadan yorum yaparsan böyle cevaplar almaya devam edebilirsin.

İsterseniz ciddi olun isterseniz olmayın isterseniz bana küfür edin sizi nasılsa ciddiye almayacağım :) Sadece insanlara anlamadan yaptığınız yargılama yanlış. Öneri konusu bu. Düzgün okumadan yorum yaparsan böyle cevaplar almaya devam edebilirsin.
Dostum konu başlığını da diğer yorumları da düzgünce okudum. Basit iş tavsiyesi verdiğini biliyorum. Ben de şakasına internette çok sık kullanılan "ölücü" tabiri üzerinden espiri yaptım. Bu kadar ciddiye almana gerek yoktu. Kırdıysam özür dilerim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı