Bir PS5 oyunu fiyatına neler yapılabilir?

Bugün PS5 için çıkan bir oyunun fiyatına bakarak, o para ile neler yapabileceğimizi inceleyeceğiz. Sizin daha iyi bir fikriniz var ise aşağıya yazmayı unutmayın.

20201223_101221.jpg

1- Villa tatili:
Siz ve 3 arkadaşınız, 8 kişilik bir villa da 1 hafta boyunca kafanıza göre takılabilirsiniz. Havuzda yüzmek bu dönemde biraz sorunlu (havalar soğuk) farkındayım ama kapalı havuzu var. Ayrıca havuzda yüzmeseniz bile deniz manzarasıyla keyifli vakitler geçirebilir, geceleri Netflix'den filmler izleyebilir, beraber barbekü partisi verebilir, müzikle coşabilir, geceleri gitar çalarak denizi izleyebilir ve daha nicelerini yapabilirsiniz. Tabii ilk koşul arkadaşlarınızın ve sizin 14 gün evde kalmış olmanız ve virüs testi uygulamış olmanız. Hiçbirinizde sorun yoksa bir pürüz çıkacağını zannetmem.

Villa fiyatı, kişi başı 612, 5 TL'ye geliyor. Geriye kalan paraya da cips alıp yersiniz. 😄
Villa link: Villa Tuana | villasepeti.com
Villa hakkında görseller:

villa-tuana-sr.jpg

villa-tuana-03.jpg

villa-tuana-16.jpg

20201223_102702.jpg

Screenshot_20201223-102752_Calculator.jpg

2- Raspberry Pi sistem:
Bu parayla bir Raspberry Pi 4 alıp yanınızda taşıyabileceğiniz ufacık bir bilgisayar yapabilirsiniz! O alacağınız oyun yerine bu bilgisayarda kendiniz kodlama öğrenip oyun yapabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz her yerde bilgisayar ihtiyacınız karşılanmış olur, her yere göturebilirsiniz. Yahut EBA bilgisayarı, günlük işler için bilgisayar şeklinde kullanabilirsiniz.
Ben 4 GB RAM'li versiyonunun (612, 87 TL) linkini buraya koyuyorum ancak siz 2 GB RAM bana yeter derseniz o da 350 TL falan, araştırarak onu da bulup alabilirsiniz.

raspberry-pi-4-4gb-raspberry-pi-modelleri-raspberry-pi-1755-69-B.png

3- Spor salonu üyeliği:
600 lira karşılığında 450 günlük spor salonu üyeliği alabiliyorsunuz. Bu üyelikle istediğiniz vücudu yapabilirsiniz.

Screenshot_20201223-111648_Chrome.jpg

Şimdilik bu kadar olsun, siz de neler yapılabileceğini yazabilirsiniz. Eminim daha güzel şeyler de yapılabiliyordur.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı