Bir sanatçının tüm şarkılarını dinleyebileceğim platform önerisi

Şöyle bir karşılaştırma yapalım:
  • Spotify ile hemen hemen aynı, lakin Spotify yılların müzik platformu.
  • Youtube Music'de Youtube'da olan her şey mevcut, sanatçıların müzikleri veya herhangi video Youtube'da varsa orada da var.
  • Youtube'daki oynatma listeleriniz Youtube Music'e de yansıyor.
  • Spotify gibi kitaplık, indirip çevrimdışı dinleme özelliği var.
  • Ana sayfa da keşfet var; dinlediklerinize göre listelenmiş müzikler, mod müzikleri (beast mod, workout, chill vs.)
  • İsteğe göre şarkının klibini video şeklinde izleyebilir veya sadece sesini çalabilirsiniz.
  • Youtube'daki herşeyi arka planda açabilirsiniz
Öğrenci iseniz Spotify aylık 9 TL alırken Youtube Music 6 TL alıyor.

Spotify normal fiyat: 18 TL.
Youtube Music: 17 TL.

Ses kalitesi dışında Spotify'dan çok farkı yok. Rap gibi ses kalitesi, beat ön planda olan türleri dinleyecekseniz Spotify öneririm fakat dediğiniz gibi Spotify'da her şarkı yok.
Benim gibi ortaya karışık dinliyor ve ses kalitesine pek aldırış etmem diyorsanız, kafanıza eseni yazıp dinleyebilirsiniz.

Ses kalitesi açısından Spotify'dan dinlememiş birisi Youtube Music'de bir fark yaşamaz, o kadar büyük bir fark yok.
Hocam ben hep internet üzerinden dinleme yaptım, gerek YouTube gerek başka video platformlarından. Ama elimde çevrimdışı bir arşivim olsun ve her istediğimde telefonumdan ve/veya bilgisayarımdan açabileyim istediğim için platform arayışına girdim. Daha önceden bir Spotify deneyimim yok yani. Bahsettiğiniz özelliklere bakacak olursak YouTube Music benim aradığım şey. Ücret olarak Spotify aile hesabıyla 4,5 lira olacaktı (kişi başı) ancak YouTube daha çok kullandığım bir platform olduğundan ve de benim aradıklarıma daha çok cevap verdiğinden 1,5 lira gibi küçük bir meblağ sıkıntı olmayacak. Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

Hocam ben hep internet üzerinden dinleme yaptım, gerek YouTube gerek başka video platformlarından. Ama elimde çevrimdışı bir arşivim olsun ve her istediğimde telefonumdan ve/veya bilgisayarımdan açabileyim istediğim için platform arayışına girdim. Daha önceden bir Spotify deneyimim yok yani. Bahsettiğiniz özelliklere bakacak olursak YouTube Music benim aradığım şey. Ücret olarak Spotify aile hesabıyla 4,5 lira olacaktı (kişi başı) ancak YouTube daha çok kullandığım bir platform olduğundan ve de benim aradıklarıma daha çok cevap verdiğinden 1,5 lira gibi küçük bir meblağ sıkıntı olmayacak. Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.
Rica ederim, yardımcı olabildiğime sevindim.

Eğer aradığınız sanatçılar Spotify'da yok ise YouTube Music kullanabilirsiniz. Şahsen sevmiyorum YouTube Music'i fakat normal YouTube videolarını da şarkılar gibi indirip aynı listeye koyabiliyorsunuz ki bu sizin aradığınız şey sanırım.

Eğer aradığınız sanatçılar Spotify'da yok ise YouTube Music kullanabilirsiniz. Şahsen sevmiyorum YouTube Music'i fakat normal YouTube videolarını da şarkılar gibi indirip aynı listeye koyabiliyorsunuz ki bu sizin aradığınız şey sanırım.
Evet hocam ben de ilk düşününce aklıma bile gelmediği için burada konu açtım. Çok işim olmaz diyordum ama şöyle bir bakınca bana lazım olan bu platform. Teşekkürler görüşünüz için.

Geri
Yukarı