Çözüldü Bir sene sınıfta kalınırsa açığa geçilebilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

serdarwsy

Femtopat
Daha fazla  
Şu anda 9. sınıfım ve sınıfta kalma ihtimalim var. Bir sene sınıfta kalırsam açığa geçebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şartlarda değişiklik yapılmadan önce açığa geçebilmek için 2 kere sınıfta kalınması gerekiyordu fakat bu sayı yeni gelen kararlar ile 1'e indi. Kısacası evet, geçebilirsiniz.

Son düzenleme:
Şartlarda değişiklik yapılmadan önce açığa geçebilmek için 2 kere sınıfta kalınması gerekiyordu fakat bu sayı yeni gelen kararlar ile 1'e indi. Kısacası evet, geçebilirsiniz.

Yönetmelikte ilgili kısmı atar mısınız? 1 yıl kalınca sınıf tekrarı 2 kere kalınca açığa geçme diye okudum en son. Emin olmak istiyorum.

Yönetmelikte ilgili kısmı atar mısınız? 1 yıl kalınca sınıf tekrarı 2 kere kalınca açığa geçme diye okudum en son. Emin olmak istiyorum.

Bende öyle okumuştum fakat yeni yayınlanan genelgenin, 2. sayfasında ki "a" maddesine göre geçiş yapılabiliyor.

Ek olarak konuya dair forumda açılan bir kaç güncel konu mevcut:

Bende öyle okumuştum fakat yeni yayınlanan genelgenin, 2. sayfasında ki "a" maddesine göre geçiş yapılabiliyor.

Ek olarak konuya dair forumda açılan bir kaç güncel konu mevcut:

İki gündür bunu arıyorum birisinin sorununu çözmek için. Yönetmeliği okuyorum ama bana bu kısım lazımdı. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı