"Bir sorun oluştuğundan PIN'iniz kullanılmıyor" hatası

ARKINN

Decapat
Daha fazla  
RAM
Crucial 8GB Ballistix Sport LT Red v1 DDR4 2400Mhz CL16 1.2V
Ekran kartı
GTX 1050 Tİ
Anakart
Asus prime a320m-r
İşlemci
AMD Ryzen 3 2300X
Şifre ekranını açınca "Bir sorun oluştu PIN'iniz kullanılmıyor. PIN'inizi tekrar ayarlamak için tıklayın." yazısı geliyor, tıklayınca "Store'dan uygulama aratılsın mı?" diye uyarı çıkıyor, "evet" diyorum ama hiçbir şey olmuyor. Şifre ekranında kaldım, yardım edin.

Bende tuştan (basılı tutarak) kapatıp açınca düzelmişti.

Not: Pc kurtarma seçeneklerine atıcak orada yeniden başlat dersin (SIFIRLAMA DEĞİL!!!)

Sağ alttan Shift tuşuna basılı tutarak yeniden başlat yapın, sorun giderme kısmına basıp oradan sistem geri yükleme yapın düzelecektir.

PIN'imi ayarla tuşu çalışıyorsa Outlook hesabına giriş yaparak açabilirsiniz.

Sağ alttan Shift tuşuna basılı tutarak yeniden başlat yapın, sorun giderme kısmına basıp oradan sistem geri yükleme yapın düzelecektir.

PIN'imi ayarla tuşu çalışıyorsa Outlook hesabına giriş yaparak açabilirsiniz.
Pc sıfırlanır öyle hocam onla uğraşacağına temiz kurulum yapsın bari pc kendine gelir.

Dur dur bu benim arkadaşında başına gelmiş hangi hizmet olduğunu söyleyeyim 1 dakika.

Hah buldum. CNG Anahtar Yalıtımı olması lazım. Bu hizmeti açarsan çözülecektir diye düşünüyorum.

Ben manuel olarak gereksiz hizmetleri kapatırken bunu da kapatmıştım. Sonucunda aynı sendeki sorun oldu. Ama Microsoft hesabımı bağladığım için online olarak oturum açabiliyordum. Sonra tek tek deneyerek hangi hizmet olduğuna baktım. En son bu hizmeti açınca düzelmişti
879717-3469625d4fa6bec37b3ef87ce8eb1708.jpg

Dur dur bu benim arkadaşında başına gelmiş hangi hizmet olduğunu söyleyeyim 1 dakika.

Hah buldum. CNG Anahtar Yalıtımı olması lazım. Bu hizmeti açarsan çözülecektir diye düşünüyorum.

Ben manuel olarak gereksiz hizmetleri kapatırken bunu da kapatmıştım. Sonucunda aynı sendeki sorun oldu. Ama Microsoft hesabımı bağladığım için online olarak oturum açabiliyordum. Sonra tek tek deneyerek hangi hizmet olduğuna baktım. En son bu hizmeti açınca düzelmişti
Eki Görüntüle 1355361
Hocam açılmaya pc de nasıl deneme yapıcaz. Pc zaten açılmıyor.
Bu konuda yeni konu açtım profilimden bakıp yardımcı olur musunuz

Yeni konular

Geri
Yukarı