Bir tane bile yaşıt arkadaşım yok

ASSASSIN0147

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşım yok. Spora gidiyorum insanlara yakın davranıyorum ama kimse arkadaş olmuyor. Yardım sever ve düşünceliyim. Lisede asosyaldim. Üniversitedeki arkadaşlarla, yurt dışında kuzenlerimden sadece biri ile takılıyorum. Okuyor kendisi. Eylül'de üniversitesine gidecek. Kız kuzenimle samimiyet yok, büyük kuzenimle de yaş farkı var. 5 yaş ama sosyal ortamlara her zaman dahil etmiyor. Gerçekten sinir etmeye başladı bu konu. Saçma sapan şeyler yazmazsanız sevinirim.

Nasıl arkadaş edinilir? Kendi karakterime uygun kötü arkadaşlar edinmek istemiyorum. Uzun yıllar sürecek arkadaşlıklar istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dert edilecek mesele değil. Benim de üniversiteye gittiğim halde arkadaşım yok. Hayat sürprizlerle dolu hocam bir gün sizin de arkadaşınız olur. Kendinizden büyükle arkadaş olmayın önerimdir.(Genel olarak da yok işi düşen paşam usta hacı der)

Dert edilecek mesele değil diyorsunuz ama yalnızlık herkesin kaldıracağı bir şey değil. Yaşıt arkadaş okul dışında zor bulunur. Şunu da söylemek isterim yaşıt arkadaş bulmanız önemli değil 3-5 yaş fark olsun ama kafa dengin arkadaşınız olsun yeter.

Geri
Yukarı