Yıllardır bir tane bile arkadaşım olmadı

Aynısı bana da oldu bir tane çocuk vardı sınıfta özel okul bir de burası gelene geçene zorbalık yapiyor hiç de başına bir şey gelmiyor biraz arkası var okul sahibi yakın tanıdığı bir de çoğunluk iyi aile çocuğu her neyse sonra bana yapmaya başladı ben küçüklukten beri pek sakın biri değilim haklı olarak gittim lafla atisip sonra bir guzel dövdüm sonra suçlu falan oldum ama neyse çok bir şey demediler yine sınıftakiler arkamda durunca ama ikinci dönem arkadaşları geldi bizim sınıfa bir de bana daha da taktı dayak atınca en son çıkışta kavga falan edeceklerdi benim arkadaş grubu ve benimle fark edip güvenliğe söylemesem sonra iki kişi sıkıştırdilar bu kez daha temiz dövdüm ayiran olmayinca zaten çoğu ne yumruk atmayı ne gard almayı bilmediği için birinin yüzüne dirsek falan attım sonrasını pek hatırlamıyorum sanırım sürekli yumruk falan salladim ama ben de bayağı kötü oldum yüzümde pek bir şey yok ama vücut mosmor ama okul idaresi okuldan yıl sonu ayrilsin falan dedi dirsek attığım çocuk falan hastaneye gitti hatta ilk saldıranlar onlar olmasa bayağı kötü durumdaydım şimdi açığa gececeğim. Ne tipim sorunlu ne fizigim ama her yerde olabiliyor bunlar 5 6 tane arkadaşım da var bu arada. Çok bir sayı olmasa da gayet normal bir sayı böyle bir konuyu görünce anlatayım dedim konu tiple ya da senin arkasdasin olup olmamasiyla alakası yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı