Bir tutam eleştiri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sivil moderatörümüz @Tim de geçen laf sokup konuyu kilitledi. :) Üstüne, üyelerin aldığı cezaları başkalarına söylememesi gerektiği halde.

Aynı şekilde @Hielah da 3-4 saattir mesaj gelmeyen konuya lafını koyup kilitledi.

Siz kendinizi ne olarak görüyorsunuz? Karşıdakini susturunca haklı olmuyorsunuz, belirteyim. :)

Bu arada moderatörlüğü bıraktığım ayağına işine devam eden kişiler de sadece kendini kandırıyor. Bizi o kadar saf sanmayın. :)

Ben de önceden disiplin gerekiyor diye mesaj atmıştım. Biz üyeler olarak yapabileceğimiz tek şey kurallara uymak olacaktır. Ya sanki moderatör gibi davranıyoruz. Bu moderatör gibi davranışı yapmamız lazım. Artık şu an ben forumun yönetimini düşünmüyorum. Düşününce forumu bırakma derecesine kadar geldim. Herkese göre bazı kararlar yanlış alınmış olabilir. Saygı duymalıyız.

Bizler üye olarak bu yönetim hakkında hiçbir şey yapamayız. Artık şunu anlayın lütfen. Siz sadece kurallara uyun ve yardım etmeye yönelik gidin. Eğer moderatör olursanız forumun genel durumunu önemseyin.

İlk cümlemde bulunan disiplin kelimesi sertlik anlamında dedim.

Bari biraz eleştiri konusu içimi dökeyim. İlk gereksiz mesajımda 1 hafta ban atan moderatöre selamlar...
1616518414708.png

Bana göre moderatörler biraz daha sert davranmalıdır. Şu sıralar zaten yoğunluk mevcut. Ona göre bazı kararlar alınması lazım. Ama onlara kalmış bir şey. Ben üye olarak hiçbir şey yapamam. Sadece buradan mesaj olarak onlara iletebiliyorum. Yani kısaca buradan mesaj yazarak bir şey elde edemezsiniz. Bu tarz şeylere yönetim karar verir.

Kilitleyip veya kilitlemeyeceğimizi size soracak halimiz yok. Eleştiri konusu açıldığında bunu tüm moderasyon görüyor ve okuyor zaten. Herkesin bir eleştirisi varsa konu açıp dile getirebilir.

Eleştiriye karşı olsak konularınızı onaylamak yerine silerdik ve kimsenin ruhu bile duymazdı.
Kahkaha atmak yerine beğeni attım. 🤫

Sivil moderatörümüz @Tim de geçen laf sokup konuyu kilitledi. :) Üstüne, üyelerin aldığı cezaları başkalarına söylememesi gerektiği halde.

Aynı şekilde @Hielah da 3-4 saattir mesaj gelmeyen konuya lafını koyup kilitledi.

Siz kendinizi ne olarak görüyorsunuz? Karşıdakini susturunca haklı olmuyorsunuz, belirteyim. :)
Hocam, öyle demeyin, laf sokunca havalı oluyorlar...

Ban soğuktur...

Acaba buradaki yorumcuların birine 54, 55 ve 56. sebepten ban gelmiş midir?

Gayet haklı bir yazı olmuş. Bana da 2 gün önce laptop öneri konusunda bir arkadaşla tartışmıştım ve ban gereksiz mesajdan ban yemişim. Raporlayıp sebebini sordum ve hiçbir geri dönüş alamadım. Az önce de başka bir mesajımı değiştirmişler ve biraz alakasız ve devrik bir cümle olmuş umarım bundan da gelip bir moderetör gelip ban atmaz.

Gayet haklı bir yazı olmuş. Bana da 2 gün önce laptop öneri konusunda bir arkadaşla tartışmıştım ve bam gereksiz mesajdan ban yemişim. Raporlayıp sebebini sordum ve hiçbir geri dönüş alamadım. Az önce de başka bir mesajımı değiştirmişler ve biraz alakasız ve devrik bir cümle olmuş umarım bundan da gelip bir moderetör gelip ban atmaz.

Haklı. Ben de yemiştim hocam, moderatör yazmışsınız silin bence onu. Yoksa her an her şey olabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı