Bir Yurtiçi Kargo Rezaleti Daha!

Birçok kargo firmaları ile çalıştım. Hepsi neredeyse aynı. Şehirlere göre değişiyor tabi. Kötünün iyisi bizim burada Yurtiçi.

Yurtiçi : Pek bir sorun yaşamadım tercih edilebilir.

MNG : Ürünümü 5 gün şubede beklettiler dağıtıma çıkmadı, hep yarın çıkacak diye oyaladılar daha sonra takipte gördüğüm kadarı ile iade belgesi düzenlendiği gibi şubeye gittim. İade düzenlenmiş denildi neden teslim edilmedi diye sorduğumda evde bulunamamış cevabını aldım daha sonra ne zaman dağıtıma çıktığını sorduğumda sisteme baktı baktı sonra "Ahmet abiiiğğğ" bu kargoyu sen çıkarmadın mı ? E Ahmet abisi dururmu yapıştırdı hemen dağıtıma ne bıraktıysan onları çıkardım ben. Sonrası klasik özür dilemeler bir yanlışlık olmuş durumu.

Sürat : Acil etiketli kargo bekliyorum, şubeye geldiği gibi gidip alacağım. Sabah aradım kargonun dağıtımda denildi birkaç saate teslim edilir denildi tamamdır dedim. Ardından mesai bitti gittim şubeye dağıtımı bekledim gelmedi arkadaş buradan alıyım dedim daha sonra sistemden baktı aradı aradı bulamadı kargonuz gelmemiş buraya yolda kaybolmuş gözüküyor dedi. Sen sabahtan beri beni evde beklet dağıtımda diye oyala daha sonra kaybettik de. Üstüne birde göndereni arayın takibini istesin dediler. Normalde hiç tartışmam ama orda adama fena patladım. En son çıkarken yerdeki tabelaları tekmeliyordum. Daha sonra şikayetler,genel müdürlük aramaları kargo 3.günde bulundu. Aktarmada kalmış denildi ama ne derece doğru bilemiyorum. Elemanıda çıkarmışlar işten yerine bayan almışlar.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı