Yurtiçi Kargo Rezaleti

mikewazowski

Kilopat
Merhaba. 2 gün önce Yurtiçi Kargo'dan ürün sipariş ettim (Zaten bu kargo firmasının ne kadar kötü olduğunu biliyorum fakat değiştiremiyorum). Bugün saatlerdir en az 2 kişi evdeydi fakat Yurtiçi Kargonun sitesinde yazdığına göre evde yokmuşuz. Bide sitenin sol alt köşesinde aylık gönderdikleri kargo yazıyor. Şimdi gidip evimden 2-3 km uzaktaki yere yürümek zorunda kalacağım. Yurtiçi Kargo kadar rezalet bir firma görmedim. Allah bin belanı versin Yurtiçi Kargo.

"Geldik yoktunuz, verdik tuttunuz". Klasik bir olay artık şikayet edin ama yine bir şey değişmeyecek.

Benimde en sevdiğim kargo dağıtıcısı yurtiçi kargo. Şuana kadar hizmetlerinde bir sıkıntı olmadı,fakat sürat kargo çok dikkatsiz ve umursamazdı.

Şimdiye kadar nerdeyse tüm ürünlerim Yurtiçi Kargo ile geldi, hiçbirinde yarım gün bile gecikme yaşamadım. Hatta erken bile geldiğini çok rahat söyleyebilirim. Belirttikleri tarihten 1 gün daha erken geliyor "dağıtıma çıkarıldı" dediyse de mutlaka çalışma saatleri içerisinde geliyor. Yaşadığınız ilk sorunda "Allah belasınız versin, evinize ateşler salsın" diye atıp tutmak ne kadar doğru bilmiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı