Biraz ciddi olalım, Kılıçdaroğlu kazanamayacak

Dostum,
Twitter hesabımda paylaştığım herhangi bir bilgiye nasıl insanların muhtaç olduğunu, parayla hocalık istediklerini biliyor musun?
Bilemezsin.
Yine ulaşırsınız, paylaşmayacağım.
Bedava yok sana.
Sana kral bir klişe yapacağım..
Kullanıcı adıma bak.
Orada bir matematik mevcut.
Oradan bir Matrix filmi mevcut.
Orada bir Satranç mevcut.

Kelime üzerinde böyle bir orantıyı oluşturan kişi sence siyaseti takar mı, inanır mı?
O yolları biz geçtik, içinden geçtik..

Böyle bir cümle kuran, böyle bir egoyla konuşan insanın bilgisi nedir sence?
Kendinden emin olmak nedir..
Kaç kitap okumuşumdur...
Hülogg diyerek nasıl bir absürtizm yapıyorumdur...
Çıkarım yap, lakin önyargı yapma...
Sakın bana cevap yazma, boş zamanımdayım.
Öyle bir matematik yaparım ki sen ateist olursun.
Hatta sonra phanteist yaparım.
Bi ara deist..
Ben çok kitap okudum...
Kitap yazacak kadar doluyum bu aralar..
Neyse...

Bir daha da bilmediğin insanlara yafta yapma..
Çünkü biz bu foruma aynı zamanda gırgır yapmaya, RTX 4060 hayalleri kurmaya, olsa bile şamatasına istemeye geldik..
Bil bunu yani..
''kendini en zeki sananlardır en aptallar''

Hocam LGBT'leri pek düşünüp taşınmadım. Fakat, aynı cinsten hoşlanmak bana ters gelmiyor açıkçası. Yani ben kişisel olarak kesinlikle bir erkekten hoşlanamam, Fakat, hoşlananların da pekte yanlış bir şey yaptığını düşünmüyorum. Ki insan fıtratına ters düşmüyor bu arada. Eşcinsel hayvanlarda vardır araştırabilirsiniz.
Hocam eşcinsel hayvanlardan ziyade çift cinsiyetli hayvanlar mevcut.
Deniz atına bakabilirsiniz.

Ben erkeklerden değil de bu femboyları bi ara kafaya takmıştım.
Neyse ki erkekliğime yedirdim.. 👨‍🦽 😆

Zarar vermiş olmazsın ama evet kötüler ve toplumun huzurunu bozuyorlar ( tamamının değil belli bir kısmının). Hangisinin kötü olduğunu ikimizde biliyoruz sence hangi seçmen daha kötü tarafı seçiyor?
İki seçmen de kötü tarafı seçmiş oluyor benim şahsi düşüncem bu. Ben de tarikatları zararlı buluyorum ama aynı zaman da lgbt yi de zararlı buluyorum. Biri tarikata ters düşemiyor diğeri lgbt te ters düşemiyor. Bana göre ikiside farklı açılardan zarar verdiği için toplumun içinde olmaması geren şeyler.
Burda anlatmak istediğim şu; tarikatları kapatılsın zarar veriyor diyenler, aynı düşünceyi neden lgbt için söyleyemiyorlar.

Kanka forum kuralları gereği aşağlamak, dolaylamak yasak.
Sanırım bunu atladın..
Dikkat et.
Akıl dikkattedir.
Akıl, notr bir cümleye anlam yüklerken düşünmektir.
Ben acaba ne dedim, mantığım neydi?
Karmaşık bir cümle...
Aşırı özbenlik ve ego içeriyor.
Duygusal bir travma tarzı olduğu için beyin kaçış modunu devreye soktu.. Bu da beni aşağlama moduna geçtiğin anlamına gelir. (Senin beynin böyle şu anda)
Egoya karşı ego..
Ama benim bir sinirim yok.
Pasifim..
Çok naif..

Bana mı dedin?
Yoksa benim egoma mı?
Ego yıkılır.
Ama daha güçlü bir egoyla..
Benim egom yok.
Benim egom bilgimdir.
Bilgi de sadece gölgeleşir..

İki seçmen de kötü tarafı seçmiş oluyor benim şahsi düşüncem bu. Ben de tarikatları zararlı buluyorum ama aynı zaman da lgbt yi de zararlı buluyorum. Biri tarikata ters düşemiyor diğeri lgbt te ters düşemiyor. Bana göre ikiside farklı açılardan zarar verdiği için toplumun içinde olmaması geren şeyler.
Burda anlatmak istediğim şu; tarikatları kapatılsın zarar veriyor diyenler, aynı düşünceyi neden lgbt için söyleyemiyorlar.
Onlar LGBT'yi destekleyen kişiler olabilir, ben desteklemiyorum ve kapatılmasını istiyorum. Ben şuana kadar beni rahatsız edecekleri suç olabilecek birşey yaptıklarını ve bunu normal bir durum gibi sunmaya çalıştıklarını görmedim.

Dostum,
Twitter hesabımda paylaştığım herhangi bir bilgiye nasıl insanların muhtaç olduğunu, parayla hocalık istediklerini biliyor musun?
Bilemezsin.
Yine ulaşırsınız, paylaşmayacağım.
Bedava yok sana.
Sana kral bir klişe yapacağım..
Kullanıcı adıma bak.
Orada bir matematik mevcut.
Oradan bir Matrix filmi mevcut.
Orada bir Satranç mevcut.

Kelime üzerinde böyle bir orantıyı oluşturan kişi sence siyaseti takar mı, inanır mı?
O yolları biz geçtik, içinden geçtik..

Böyle bir cümle kuran, böyle bir egoyla konuşan insanın bilgisi nedir sence?
Kendinden emin olmak nedir..
Kaç kitap okumuşumdur...
Hülogg diyerek nasıl bir absürtizm yapıyorumdur...
Çıkarım yap, lakin önyargı yapma...
Sakın bana cevap yazma, boş zamanımdayım.
Öyle bir matematik yaparım ki sen ateist olursun.
Hatta sonra phanteist yaparım.
Bi ara deist..
Ben çok kitap okudum...
Kitap yazacak kadar doluyum bu aralar..
Neyse...

Bir daha da bilmediğin insanlara yafta yapma..
Çünkü biz bu foruma aynı zamanda gırgır yapmaya, RTX 4060 hayalleri kurmaya, olsa bile şamatasına istemeye geldik..
Bil bunu yani..
Ben de az buçuk okudum işte, en azından 15 satır saçmalayıp çok okudum ya diyerek birinin üstüne çıkamayacağımı bilecek kadar.
Sen tt de hocalığına yönel abilerin birşey konuşuyor burda

İyi de kendi halinde olan eşcinsel bireye kim karışmış şimdiye kadar ?
Yukarda bi eleman demişti ya camide veya evinde namazını kıl ama devlete baş kaldırmak ne haddine diye.
Ben de diyorum ki eşcinsel birey iç dünyasında istediği haltı düşünebilir, ama bunu organize edip özgürlük adı altında yürüyüşe falan dökünce topluma zararlı olmuyor mu ?
Dindar biri tarikata katılıp topluluk oluşturca topluma zararlı, eşcinseller organize olup dernek kurmak isteyince neden zararsız olsun ?
Madem namaz kılacak insan evinde veya camisinde kılmalı o zaman eşcinsel olan insan da bunu kendi iç dünyasında yaşasın.
Yürüyüş mevzusu zararlı olmadığı takdirde sorun yaratmaz. Hak arama yürüyüşleri mantığında düşünün. Ha ama gidip de işte bize katılın tarzı sloganlar atamazlar. Orası ayrı. Bu ülkede biraz lgbt üyelerine kendi çaplarında takılsalar bile saygı gösterilmiyor. Ondan kaynaklı birşey diyemem. Ama dediğim gibi abartmadıkları takdirde sorun yok.

Ben de az buçuk okudum işte, en azından 15 satır saçmalayıp çok okudum ya diyerek birinin üstüne çıkamayacağımı bilecek kadar.
Dostum,
Ben kitap yazıyorum.
Senin gibiler benden parayla alıyor.
Senin misyonun nedir?
Önyargı mı? :)

AKP'ye oy veren birinin tam anlamıyla siyasetle değil de cennette huri ellemek, ya da cehennemde yanmamak amacını bilirim.

Korkudan Erdoğanı seçiyorsun.
Bİliyorsun ki siyasetçiler hepsi yalancı ve tiyatral.
Ben koyu bir CHP'li değilim.
Sadece tekel bitsin kafasındayım ve biraz da şamata tarzında tahminde bulundum.
Bence benimle kafa tokuşturma..

Sen hayatında böyle bir masonik başlık gördün mü?
Böyle bir kitaba rastladın mı?
Arka plandaki ilahı nasıl da oyuna getirip onu zorla dönenceye hazırladıklarını?
Tanrılarla alay ettiklerini.
Kendilerini kasıtlı jiletleyip kurban ederek tanrıyı korkuttuklarını.
Sen nereden bileceksin..
Sen nereden bileceksin tanrının bir hayvanı kurban ettiğini.
Ve arka planda o hayvanın acısından iliklerine kadar zevk aldığını.
Böyle bir absürtlüğe kim inanır?
Kim kaderin, iradenin 100 yılda belli olacağına inanır.
Kader ancak, irade ancak sonsuz döngüde belli olur.
Sizlerin kitabı paket..
Benim kitapları okuyun...
Geleceğe gelin.

Bu arada benim kitapların okuyun derken,
benim okudugum kitapları okuyun.
Benimsediğim kitapları.
Ben Phanteistim..
O yüzden her şeyi kendim varsayarım.
Kendi kendine acı çektiren, kendine aşık olan bir numune misali. Biz bilgiden uçuyoruz aga.
Bu aralar yazıyoruz işte..
Kafa milyon..

Yıllardır yaptığı kötü muhalefet, kötü bir iktidara sebep oldu. Bu denklem çok basit. Seçilir veya seçilmez, orasını bilemiyorum. Ama umarım seçimlerden sonra CHP'nin başından ayrılır ve daha donanımlı insanları partinin başında görürüz.

Dostum,
Ben kitap yazıyorum.
Senin gibiler benden parayla alıyor.
Senin misyonun nedir?
Önyargı mı? :)

AKP'ye oy veren birinin tam anlamıyla siyasetle değil de cennette huri ellemek, ya da cehennemde yanmamak amacını bilirim.

Korkudan Erdoğanı seçiyorsun.
Bİliyorsun ki siyasetçiler hepsi yalancı ve tiyatral.
Ben koyu bir CHP'li değilim.
Sadece tekel bitsin kafasındayım ve biraz da şamata tarzında tahminde bulundum.
Bence benimle kafa tokuşturma..
Aynen yatıp kalkıp huri ellemeyi düşlüyorum sayın mehdi hazretleri.
Anladık inancın yok en inançsız sensin. Bunu gözüme sokma amacın da bi takım eksikliklerden kaynaklı heralde.
Kafa tokuşturmak mı ? Seni o konuma koyacağımı da nerden çıkardın ki 😁

Yeni konular

Geri
Yukarı