Biraz ciddi olalım, Kılıçdaroğlu kazanamayacak

Kk, muhalif taraftan en iyi aday.

Hocam KK en iyi aday değil bunu o da biliyordu ama onda da bitmek bilmeyen bir koltuk sevdası var bilinen bir gerçek bu da. Ayrıca KK fark ettiyseniz HDP oyları dahil ittifaktaki diğer partiler ile sadece o partilerin seçmeninin oyunu aldı yani bir ilerleme kaydedemedi bu yüzden KK suçludur seçimin kaybeder ise tüm hata ondadır. Bu kadar koltuk sevdası olan birisi seçimi kazanırsa bir dahaki seçimde koltuğu bırakır mı o da tartışılır tabii şu an konu bu değil.

@Iori Yagami hepimiz Kılıçdaroğlu'nun aday olmamasını istedik fakat gitti aday oldu, ne yapabiliriz? Şu an elimizdeki en güçlü isim o. Eğer değişim istiyorsak Kemal Kılıçdaroğlu'nu desteklemek zorundayız, başka şansımız yok. Kemal Kılıçdaroğlu'nu sevsen de sevmesen de değişim için oy verilmesi gerektiğini düşünüyorum.
Desteklemeyin diye bir şey dediğimi hatırlamıyorum sadece duruma sitem ettim. Ben de şahsen Kılıçdaroğlu'nu destekliyorum.

Marjinal olacağım diye değişik tavırlara girmeyin. Yok kazanamaz yok ümidi kesin falan boş şeyler. Çoğu yerde oyların çalındığına dair iddia var. 2. turda sandıklara daha iyi sahip çıkılırsa alternatif bir sonuç olmayacağını nerden biliyorsunuz da bu kadar kesin konuşabiliyorsunuz? Birkaç ay önce Süleyman Soylu'nun kendi verdiği milletvekili oranı ve seçim oranı 0,x farklarla tutmadı. Her vatandaşın görevi pazar günü gidip oy kullanmak ve sandığına sahip çıkmak.

İngiliz askeri İstanbul'a girdiğinde İstanbul hükümetide umutsuzluğa kapılıp teslim olmuştu. Ama Kemal adında biri umutsuzluğa kapılmayıp ülkeyi kurtarmıştı. Şimdi günümüzde yine Kemal adında birisi bu düzeni yıkıp ülkeyi kurtarmaya geliyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kendinizin bile inanmadığı birşeye başkasını inandıramazsınız.

İngiliz askeri İstanbul'a girdiğinde İstanbul hükümetide umutsuzluğa kapılıp teslim olmuştu. Ama Kemal adında biri umutsuzluğa kapılmayıp ülkeyi kurtarmıştı. Şimdi günümüzde yine Kemal adında birisi bu düzeni yıkıp ülkeyi kurtarmaya geliyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kemal abi artık yazlık bakmaya başlamış. Siz burada mısınız hala.

Dosya Ekleri

• ac-tavuk-kendini-dari-ambarinda-gorur-1.jpg
    ac-tavuk-kendini-dari-ambarinda-gorur-1.jpg
    34,1 KB · Görüntüleme: 28
Tayyip baban da ülkenin ismini Kürdistan ile değiştirmeye başlamış burda mısın sen hala?
Yıl olmuş 2023 hala Kürdistan diye cahilce konuşuyorlar. Bizim Reisimizin amacı Kürdistan kurmak olsaydı şu ana kadar kurmuştu. Reisimizin amacı Türkiye Arap Devletini kurmak. Lütfen bilelim de konuşalım. Haksız mıyım? @553974

Son düzenleyen: Moderatör:
Yıl olmuş 2023 hala Kürdistan diye cahilce konuşuyorlar. Bizim Reisimizin amacı Kürdistan kurmak olsaydı şu ana kadar kurmuştu. Reisimizin amacı Türkiye Arap Devletini kurmak. Lütfen bilelim de konuşalım. Haksız mıyım? @553974
Özür dilerim unutmuşum, İstanbul Kısmı Arabistan, Van Kısmı Kürdistan, Adana kısmı Suriye, Konya kısmı Mekke olacaktı özür dilerim.

Geri
Yukarı