Biraz ciddi olalım, Kılıçdaroğlu kazanamayacak

Deliriyorum ya deliriyorum, nasıl oldu bu nasıl? Bana birisi rüyada olmadığımı anlatabilir mi? Lan gerçek değil ki bu? Şu an paralel evrende yaşamıyor muyuz?

Deliriyorum ya deliriyorum, nasıl oldu bu nasıl? Bana birisi rüyada olmadığımı anlatabilir mi? Lan gerçek değil ki bu? Şu an paralel evrende yaşamıyor muyuz?
Muhalefet görüşe sahip insanların kendilerince fanustan oluşturdukları bir dünya var. Kendileri gibi düşünen tüm insanlarla orada toplanmışlar ve seçimi büyük bir oranda kazanacaklarına da kendilerini inandırmışlardı. 7'sinden 70'ine çok fazla hakaret işittim düşüncelerinin yanlış olduğunu söylediğim zaman. Çevremdeki birçok insan duymak istedikleri şeyleri söylemediğim, onlarla aynı fikirleri paylaşmadığım için beni hayatlarından çıkardılar. Bana karşı birçok hakaret ve ithamlarda bulundular her ne kadar akademik ve bireysel gelişim olarak onlardan daha başarılı olsam da. %60-65 civarında sağcı görüşe sahip bir ülkemiz var. Bunların hepsi görmezden gelindi. Seçimin neden kaybedileceğini ve dünkü sonuçla da neden kaybedildiğini maddeler halinde yazdık defalarca. Lakin bu gerçekler acı geldiği için herkes görmezden geldi ve bugün de muhalefet tarafından umutlandırılan kesim olarak hala gerçeklere inanmakta güçlük çekiyorsunuz. Açıkçası bu gidişle Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan'ın sağlığı da el verirse 2028 seçimlerini de kazanırız büyük bir rahatlıkla.

Yeni konular

Geri
Yukarı