Birden fazla kere oynayıp bitirdiğiniz oyunlar

Return To Castle Wolfenstein'ı nasıl olur da yazmazsınız :) Yüz bin defa oynadım bitirdim hala bilgisayarımda var ve en son bugün oynadım :)
Outlast -Whistleblower - 2
Call of Duty 1 - United Offensive - Modern Warfare
Street Fighter 1 - 2
Max Payne 1
Driv3r İstanbul

Skyrim
Halo Combat Evolved
Robin Hood The Sherwood Forest
Diablo 2 ( yüzlerce defa baştan başladım ama bitirdim mi bilmiyorum pc de bir tek bu oyun yüklüydü bir ara :D)
Pokemon Red/Yellow
Delta Force

Assassin's Creed 3 3 kez
Assassin's Creed Brotherhood 4 kez
Assassin's Creed Revelations 2 kez
Assassin's Creed Rogue 2 kez
Cod MW 3 5 kez
Cod MW 1 6 kez
Cod MW 2 3 kez
Cod WW 2 kez
Cod Black Ops 2 kez
Cod 1 3 kez
Cod 2 3 kez
Cod Ghost 3 kez
Bf 1 2 kez
Bf 3 2 kez
Gta 5 3 kez
Watch Dogs 2 2 kez
Mirror's Edge 3 kez
Valiants Hearts The Great War 2 kez
Middle Earth Shadow Of Mordor 2 kez
Tomb Raider 2013 3 kez
Mafia 2 2 kez
My Friend Pedro 3 kez
The Amazing Spiderman 2 kez
daha çok varda aklıma gelmiyor
Max Curse Of Brotherhood :D
Süpercan 1 ve 2 2 kez bitirdim :D

Gta 5 3 kere.
Gta Vice City sayamadım.
Gta SA 2 kere.
Need for Speed Carbon sayamadım.
Need for Speed Most Wanted sayamadım.
Need for Speed Payback 2 kere.
Need for Speed Underground 1-2 en az üçerkez.
Watch Dogs 2 2 kere.
Subnautica 3 kere ama 4 de sayılır ilk oynanışımda sonda ki büyük balık bugda kaldığı için yeni save açtım.
Genel olarak simülasyon, yarış ve hayatta kalma oynuyorum. Rekabetçi bütün oyunları sildim @Elektrikci_Hasan sağolsun soğuttu beni.

Velet oyunu olarak görmeleri cidden saçma, kitlesi çok kanser evet, ama ne kadar sadece pembe diyarda dursam da, sırf soundtrackleri için seviyorum Undertale'i, hikayesini hiç bitirmedim.
Hikayesini yazayım aklın almaz:

Oyunda bariyeri yıkmak için 1 ruh gerekir ve insan ruhu olmalıdır çünkü diğer canavarların içinde azim duygusu çokca bulunmadığı için öldükten sonra ruhunun yaşama azmi ve ümidi bulunmamaktadır.

6 ruh ile beraber canavarların dışarı çıkartmayan bariyer kırılacaktır ve Asgore bunların 5'ini insanları öldürerek tamamlamıştır.

Bu yüzden eşi Toriel ondan ayrılır ve kendisi oyunda harebelerden önce olan kısımda bizim karakterimiz Frisk'e yardım eder.

True Lab. yani asıl labatuardır ve burda ailesinden gönüllü çıkan canavarlar üzerinde bariyeri kırmak için öldükten sonra ruhunun kalması için canavarla azim tozunu verir.
(Eski bilim adamı WD Gaster yapar.)

Fakat başarısızlıkla sonuçlanır ve ruhlar birbirlerinin içine girer.
Sonucunda "Karmançorman" denen 5-15 tane canavarın birleşimi canavarlar çıkar ve hafızaları yerinde değildir.

Gaster ortaadan kaybolduktan sonra Alphys işi üstlenir fakat ailelerine söyleyemeyecek kadar utangaçtır sonra Frisk onu gaza getirir ve gerçeği söyler ve aileleri artık 5-15 canavarın birleşimi yaratıklar ile yaşamak zorundadır ve bunu kabullenirler.

Flowey'i Asriel formuna getirir ve kendisi bu görevi üstlenerek bariyeri kırar ve tüm canavarlar serbest kalır ve bunun devamı Deltrune oyununda.

(İyi Son.)
(Çok fazla yeri atladım.)

Sevdiğim ve bir kaç kere bitirdiğim oyunlar;
  • Command & Conquer: Red Alert 2 (sayısız)
  • Command & Conquer: Red Alert 3 (sayısız)
  • Dungeon Keeper 2 (sayısız)
  • GTA V (3 defa)
  • Witcher 3 (2 defa)
  • Witcher 2 (1 defa)
  • GTA San Andreas (2 ya da 3 defa)
  • Spider 3 (Playstation 2'de, 4-5 defa)
  • Call of Duty Modern Warfare 2 (10-15 defa)
  • Call of Duty Modern Warfare 3 (3-5 defa)
  • Call of Duty Black Ops (5-10 defa)
  • Call of Duty Black 2 (5-10 defa)

Geri
Yukarı