Birden ısınmaya başlayan Excalibur G770

Undervolt yapın.
Undervolt nasıl yapılır hiç bilmiyorum. Bu konuda yardımcı olabilecek birileri varsa lütfen bana ulaşabilir mi ?
Hocam para iadesi isteyin pek bilmiyorum ama istenebiliyor zaten davadada gözükür bence para iadesi alırsınız.
Para iadesi verseler bile o tarihte aldıgım parayı iade ederler ve tekrar aynı ürünü almayı bırakın o paraya hiçbir şey alınmaz :(

Excalibur sorunlu bir bilgisayar ustam. Alan herkeste oluyor bu. Çözüm yok.
2 Gün önceye kadar 9 Aylık temiz kullanımda hiçbir sıkıntı yoktu. Markayı kötülemek veya iyi göstermek değil amacım. 2 gün önceye kadar hiçbir problem yoktu bu bilgisayarda 78 dereceyi geçmiyordu adam akıllı yükteyken.

2 gün önceye kadar 9 aylık temiz kullanımda hiçbir sıkıntı yoktu. Markayı kötülemek veya iyi göstermek değil amacım. 2 gün önceye kadar hiçbir problem yoktu bu bilgisayarda 78 dereceyi geçmiyordu adam akıllı yükteyken.

Zaten birden oluyor hocam bu. Bir şey yapmanıza gerek yok.

Rehberi inceledim fakat kişilik yapısı olarak çok tedirgin bir insanım. Ben bunu tek başıma yapamam :D Yapabilecek birisi varsa bana ulaşabilir mi? Bir kişinin yardımıyla yapabilirim muhtemelen :D

Hocam yanlış yaptığınız taktirde hiçbir zararı yok, bilgisayar kendini yeniden başlatır o kadar.

Rehberi inceledim fakat kişilik yapısı olarak çok tedirgin bir insanım. Ben bunu tek başıma yapamam :D Yapabilecek birisi varsa bana ulaşabilir mi? Bir kişinin yardımıyla yapabilirim muhtemelen :D

Not: Yapacağımız işlemler sisteme kesinlikle zarar vermez maksimum mavi ekran verir ve sistem yeniden başlar. Voltajlar sıfırlanır ve sistem yeniden çalışır. Diyor Rehber'de korkmanıza gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı