Biri sizi çıkışa çağırsa ne yapardınız?

Küçükken çok yaşadım bu durumları her seferinde gittim ama hiç kavga etmedim çıkışta garip değil mi her seferinde barıştık :D

Yorumlara baktım ve sinirlendim. 2 kız için kavga etmeye devam edin. Kavga edince işler düzelmeyecek. Acaba daha kötüye gider mi diye düşünmüyorlar. Düşünme yetenekleri de yok zaten. Bu kafayla devam ederseniz çok yaşamazsınız.

Giderim. Eğer döversem ne mutlu bana dövemezsem de misler gibi dayağımı yiyip evime giderim. Gitmez isen bi ton laf yiyeceksin rezil olacaksın. Böylesi daha iyi. He 10 kişi beklerlerse abi yapmayın derim. İkna olmazlarsa dalarım. Şaka şaka 10 kişiye dalınır mı ? Eğer öyle bir şey yaparsa direk topuklarım.

Yorumlara baktım ve sinirlendim. 2 kız için kavga etmeye devam edin. Kavga edince işler düzelmeyecek. Acaba daha kötüye gider mi diye düşünmüyorlar. Düşünme yetenekleri de yok zaten. Bu kafayla devam ederseniz çok yaşamazsınız.
Fiziksel kavgadan kaçmayı bırak genellikle ilk hamleyi yapan kişi olarak söylüyorum, adam haklı. :)

Testosteron düzeylerinize teslim olmayın, benim yapamadığımı yapıp aklınızı kullanın.

Geri
Yukarı