Birileri e-posta hesabını ele geçirmeye çalışıyor

Bilgi olarak soruyorum 2 adımlı doğrulama olmasa bile hesabıma erişebilirler mi şifreyi değiştim çünkü.

Nasıl erişebilir? Şifremi bilmiyor çünkü.
Söyle anlatayım benim eskiden epostam vardı arkadaş kurmuştu epostayı ben bilmiyordum ve o da kendi epostasına baglamış daha sonra Metin2'deki çarımı bu şekilde soydu ben şifreyi değiştirdiğimde yeni şifre ona da gidiyordu. :D

Bilgi olarak soruyorum 2 adımlı doğrulama olmasa bile hesabıma erişebilirler mi şifreyi değiştim çünkü.

2 adımlı doğrulamayı telefon olarakmı yaptın yoksa başka bir e-posa olarak mı?

Edit: Gmail'de 2 adımlı doğrulamada başka bir posta da kullanılabiliyor da o yüzden sordum.

2 adımlı doğrulamayı telefon olarakmı yaptın yoksa başka bir e-posa olarak mı?

Edit: Gmail'de 2 adımlı doğrulamada başka bir posta da kullanılabiliyor da o yüzden sordum.

Telefon.
Ayrıca Gmail değil Hotmail kullanıyorum.
Öğrenmek istediğim PC tertemiz virüs vs yok şifre zor adamın bulabilme ihtimali var mı durduk yere.

Abi yok endişelenmiyorum da ben sadece seyi bilmek istiyorum diyelim 2 adımlı doğrulama olmasaydı fakat şifrede değişik olsaydı adam yine de bulabilir mi PC de virüs vs yokken.

Bulabilirdi genelde tek başına şifre yeterli olmaz adamlar kolayca bulabilir şifreni eğer 2 adımlı yoksa.

Bulabilirdi genelde tek başına şifre yeterli olmaz adamlar kolayca bulabilir şifreni eğer 2 adımlı yoksa.

Şunu da belirtiyim bruteforce şifre çözümlemenin en uzun olanını kullanıyorum.
@Sütlü çikolata hocam hesabı siliyorum tek gidecek şey Minecraft Premium'um bu pek umurumda değil aslında o hesabın manevi değeri vardı ben 5 yaşındayken babam açmıştı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı