Birileri e-posta hesabını ele geçirmeye çalışıyor

Şunu da belirtiyim bruteforce şifre çözümlemenin en uzun olanını kullanıyorum.
@Sütlü çikolata hocam hesabı siliyorum tek gidecek şey Minecraft Premium'um bu pek umurumda değil aslında o hesabın manevi değeri vardı ben 5 yaşındayken babam açmıştı.

Sen bilirsin fakat dediğim gibi bir sorun yoktu.

Yine de sen bilirsin hocam.

@nikama bu kadar basit bir şey için hesabı silmek, komik bir durum. Pire için yorgan yakmak bu olsa gerek.

Son kez söylüyorum, bu denemeler bizim hesaplarımızı da oluyor. Eğer şifreniz çok abartı basit bir şifre değilse, hesabınızın çalınması o kadar kolay değil. Siz birde 2 faktörlü doğrulama açtım diyorsunuz, bu ne korku yahu?

Merhabalar, arada sırada Hotmail'de hesabıma birileri giriş yapmaya çalışıyor 1 hafta önce Brezilya, Amerika ve dün de Çin'den denediler.
2 adımlı doğrulama aktif ama yine de stres yapıyorum ve cihazlarımda virüs yok kontrol ettim Kaspersky ile. Az önce de şifremi değiştirdim.
Bunların nasıl önüne geçerim? Adamlar e-posta adresimi bildikleri için deneyip duruyor burada korkmamı gerektiren durum var mıdır?
Bilgi amaçlı soruyorum eğer şifreyi bilmeseler bile daha yeni değiştirdim çünkü 2 adımlı doğrulama olmasa tak diye girebilirler mi?

Şifreni uzun sağlam lşaf*S643kmf+F! Gibi kıramazlar.

Maillerin görünür kanka normal korkma.

@Sütlü çikolata
Bir de hocam hesap silinirken bu şahıslar hesabıma erişim sağlayabilir mi telefondan bir kod gelecek mi açarken?

Hotmil hiç kullanmadım ama açarken kod gönder diye bir şey çıkar adam ona basınca senin telefona kod gelir.

Kodu bilmedikleri için giriş yapamazlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı