Birisi abimi WhatsApp'tan tehdit etmiş

Klasik panelci tayfadandır, bu çıplak fotoğraflarını yayarım muhabbeti de yeni çıktı. Umursamayın, iki polis duyunca korkan tipler.

Birisi abimi tehdit etmiş WhatsApp'tan. Demişki 3 bin TL vermezsen çıplak fotolarını yayarım sülaleni tanıyorum demiş. Sonra da anneme de mesaj atmış. Galiba mesajları da silmiş abim polise giderim deyince. Bu durumda ne yapmamız lazım?

Abinin evine gidip çıplak fotoğraflarını mı çekmiş. Tehdit ediyor dava açın

Kendisinden fotoğraf örneği isteyin eğer atabiliyorsa polise gidin zaten atamıyorsa blöfçü panelcidir.

Numaralar var sadece elimizde abim bir anlık engellemiş hepsi gitti görüşmelerin hepsi kendisi de silmiş arkadaş mesajları.

Abinin evine gidip çıplak fotoğraflarını mı çekmiş. Tehdit ediyor dava açın.

Diyor ki ben 16 yaşındayım adım kübra bana çıplak fotoğraf attı hakaret etti demiş.

Numaralar var sadece elimizde abim bir anlık engellemiş hepsi gitti görüşmelerin hepsi kendisi de silmiş arkadaş mesajları.

Yani abinin böyle bir tepki vermesi de pek doğru olmamış ama konuşmalar her türlü gün yüzüne çıkartılır. Abinizin bu durumda öyle bir olayın olamayacağını kavrayıp sakin hareket etmesi gerekirdi.

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim polise gitmemize gerek var mı biz gidelim diyoruz ama size de bir sorayım.

Diyor ki ben 16 yaşındayım adım kübra bana çıplak fotoğraf attı hakaret etti demiş.

Ekstra iftiradan dava açın 2 dava. Eğer o cidden kızsa ve attıysa abin geçmiş olsun.

Yani abinin böyle bir tepki vermesi de pek doğru olmamış ama konuşmalar her türlü gün yüzüne çıkartılır. Abinizin bu durumda öyle bir olayın olamayacağını kavrayıp sakin hareket etmesi gerekirdi.

Para verin deyince engellemiş.

Ekstra iftiradan dava açın 2 dava. Eğer o cidden kızsa ve attıysa abin geçmiş olsun.

Öyle bir durum söz konusu değil abim öyle biriside değil zaten.

Geri
Yukarı