Çözüldü Birkaç hafta önce indirilen Trojan dosyası olmasına rağmen şimdi AV virüs bulmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Arthurmorg

Decapat
Daha fazla  
Dosyayı birkaç hafta önce önce indirmiştim. Taramayı unutmuşum, bildirim gelince fark ettim. Programı sildim, PC'nin internet bağlantısını çektim. Kaspersky, Windows Defender ve Malwarebytes ile tam tarama yaptım, herhangi bir virüs bulunmadı. Formata gerek var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Dosyayı birkaç hafta önce önce indirmiştim. Taramayı unutmuşum, bildirim gelince fark ettim. Programı sildim, PC'nin internet bağlantısını çektim. Kaspersky, Windows Defender ve Malwarebytes ile tam tarama yaptım, herhangi bir virüs bulunmadı. Formata gerek var mıdır?
Malwarebytes bulması gerekirdi normalde, neyse AVG ve Emsisoft Emergency Kit ile de tarama yapın.

51 tane virüs var nasıl bulamadı anlayamadım.

dostum format atsan bile açtığın anda cookieslerin oto çekiliyor geçmiş olsun kısaca format atsanda her şey çok geç :D format atmazsan ne olur adamda userin kalmaya devam eder isterse arada sırada seni dinler, izler eğer bir ekipse mesela benim eskiden 20, 30 kişiden oluşan yarısı yabancı yarısı türk ekibim vardı crack yada png rat hazırlayıp ortaya salıyorduk 500, 1000 user olunca yabancı forumlarda ruslara toplu user datası satıyorduk yani anlayacağın format atsanda artık her şey çok geç bu güne kadar girdiğin her yerden şifrelerini değiş epostalarının şifrelerini hızlı bir şekilde değiş ve bunu format attıktan sonra yap format atmadan önce böyle bir şey yapma

Malwarebytes bulması gerekirdi normalde, neyse AVG ve Emsisoft Emergency Kit ile de tarama yapın.

Çözüm

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-05-21 192528.png
    Ekran görüntüsü 2024-05-21 192528.png
    199,8 KB · Görüntüleme: 7

Yeni konular

Geri
Yukarı