Birleşik krallık başbakanı Liz Truss istifa etti!

Bu beni oldukça rahatsız eden bir durum. Öyle bir noktaya geldik ki bırakın seçmeni artık parti üyeleri bile kendi görüşüne yakın parti bulmaya çalışmıyor. Seçmen artık bir partinin muhalefet mi yoksa iktidar mı olduğuna bakıyor. İdeolojilere ve görüşler geri planda kaldı maalesef.

Mehmet Ali Çelebi, Ethem Sancak ve diğer birçok siyasetçi örnek verilebilir. Mesela MP'den AKP'ye veya AKP'den VP'ye rahatlıkla geçebiliyorlar artık. Halbuki bu partilerin savundukları görüşler arasında dünya kadar fark var.
Olayın para olmadığı aşikar. 🤷🏿

Ben seçmenim ve kimin ne olduğunu umursamıyorum artık, çünkü onlar beni umursamadılar.

Benim hedefim belirli; yaşam standartlarımı düşüren kötü ortamdan kurtulmak, millet kim seçilecek diye yesin birbirini gram umursamıyorum.

Olayın para olmadığı aşikar. 🤷🏿

Ben seçmenim ve kimin ne olduğunu umursamıyorum artık, çünkü onlar beni umursamadılar.

Benim hedefim belirli; yaşam standartlarımı düşüren kötü ortamdan kurtulmak, millet kim seçilecek diye yesin birbirini gram umursamıyorum.
Siz ülkeden gitmek istiyorsunuz yani, doğru mu anladım?

Siz ülkeden gitmek istiyorsunuz yani, doğru mu anladım?
Evet, öyle de diyebiliriz.
Kalifiyeli eleman olarak gitmek istiyorum Amerika'ya, amelelik yapmak için Almanya'ya gitmesi zor değil.

Artık kafama mı mermiyi yerleştiririm yoksa yurt dışına mı yerleştiririm kendimi orası ayrı mevzu. :)

Nasıl ya, istifa mı etmiş.

1666286007685.jpeg

Yeni konular

Geri
Yukarı