Birleşmiş Milletler, Türkiye'ye "Daha fazla Suriyeli mülteci alın" çağrısı yaptı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gidin ya gidin, ülkenin içine ettiniz gidin, bölünerek ürüyen bakteriler gibisiniz gidin, din kardeşi, komşu vs diye aldık ne komşuluğunuz kaldı ne kardeşliğiniz gidin, bu ülkenin insanlarının ihtiyacı olan yardıma el uzattınız gidin. Biraz da Helen Cumhuriyeti alsın, İran alsın, Arapları alsın vs alsın ama yeter, kucak kucağa kalacağız böyle devam ederse.

Gidin ya gidin, ülkenin içine ettiniz gidin, bölünerek ürüyen bakteriler gibisiniz gidin, din kardeşi, komşu vs diye aldık ne komşuluğunuz kaldı ne kardeşliğiniz gidin, bu ülkenin insanlarının ihtiyacı olan yardıma el uzattınız gidin. Biraz da Helen Cumhuriyeti alsın, İran alsın, Arapları alsın vs alsın ama yeter, kucak kucağa kalacağız böyle devam ederse.
İnşallah görüyorlardır bunları, yoksa boşa kıvranıyoruz burada.

Valla hocam ben bazı Suriye'lilerin Müslüman olduğunuda düşünmüyorum artık.

İnşallah görüyorlardır bunları yoksa boşa kıvranıyoruz burada.
Görmüyorlar fakat her Suriyeli denince aklıma geliyor.
Valla hocam ben bazı Suriyelilerin Müslüman olduğunuda düşünmüyorum artık.
Kafamıza bombalar yağsın biz sevişelim modunda yaşıyorlar sadece, umarım adam olmak nedir öğrenirler.

Türkiye şu an ne haldeyse, hepsi gelmiş geçmiş, hatta bazı gelememiş bile olan siyasilerin suçudur. Hep bir kılıf bulurlar ve en büyük amaçları çıkarlarıdır.

Meşhur bir laf vardır:
Al birini vur ötekine.

Türkiye şu an ne haldeyse, hepsi gelmiş geçmiş, hatta bazı gelememiş bile olan siyasilerin suçudur. Hep bir kılıf bulurlar ve en büyük amaçları çıkarlarıdır.

Meşhur bir laf vardır:
Al birini vur ötekine.
Siyasete destek vermek bir saçmalıktır, takım tutar gibi parti tutmaya devam eden halk kendi kendini yönet(e)mez, fikirler yönetir.
Siyasetin saçmalığı umarım anlaşılır fakat çok geç olacak herhalde o zaman da.

Gelsinler buyursunlar, 10 senedir yaşadığım mahalleyi benden iyi bilen Suriyeli'ler var, ne diyebiliriz ki. İndirdik bekliyoruz.....

Kafamıza bombalar yağsın biz sevişelim modunda yaşıyorlar sadece, umarım adam olmak nedir öğrenirler.
Türkleri Bulgaristan'dan getirince bir ton laf Suriyeli'ye gelince hemen gelin yarın işe başlayın öbür günde nargileniz hazır. Sanki Bulgaristan göçmenlerine her şeyi hazır vermişler sanki yan gelip yatmışlar gibi bu ne böyle iki tane çorba yemek verdiler diye dünyanın lafını ediyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı