Nereye gidiyor bu Suriyeli akımı?

Şahsen yeteri kadar konuştuk diyorum, Halk kahramanı olan insanlar, mülteci konularında bizimle çatışmaya girerek onların neslini uzatmaya çalışıyorlar! Çünkü onlar dünyanın "Hümanist" kesimi, herkes kardeştir. (!)
Eski evimizde Afgan soyundan gelen insanlar 4 kişi tek bir ev tutup çalışıyorlardı, sonuç hala orda yaşayıp sessiz sedasız kimseyi "Rahatsız" etmeden de yaşayacaklardır.
Ben Arap Kültürünü sevmediğim için insanlarını sevmiyorum, ben kendi ülkemde onların Kültürlerine saygı duymak zorunda da değilim.

Ama bu video gerçek yakında onuda görürüz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu görüntüye bakınca maç sonu Paris'te kutlama yapan Türk'lere Fransızların ne gözle baktığını şimdi anladım. Görmemişlik böyle bir şey işte. Sen tut memleketinden binlerce KM uzakta kaçtığın ülkenin propagandasını yap. Adama sorarlar madem ülkeni çok seviyorsun kazanmak için dön savaş diye ama yemezler.

Konuya 4 sene sonra cevap yazıyorum, gerçekten hiç iyi durumda değiliz şu an. Suriyeliler, mülteciler almış başını gidiyor, her yer onlarla dolu. Sonumuz ne olacak bilemiyorum. Sonumuz hayır olsun.

Konuya 4 sene sonra cevap yazıyorum, gerçekten hiç iyi durumda değiliz şu an. Suriyeliler, mülteciler almış başını gidiyor, her yer onlarla dolu. Sonumuz ne olacak bilemiyorum. Sonumuz hayır olsun.
Suriyeliler hep grupça adam dövecek gibi geziyorlar gerçekten rahatsız edici. belki kayıtları bile yok, bir şey yapsalar birine ne olacak 😑
Bu Suriyeli çocuklar LGS sınavına girmiyor herhalde, bizim okulun önünde ne işleri var anlamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ülkede 10 milyon mülteci var ve her geçen gün artıyor. Sadece bizim değil, çocuk ve torunlarımızın istikbalini de kararttılar. Asayiş ve milli güvenlik sorunu olmaları da cabası

Düşünsenize bu ülke de ki cahil kesim bundan 11 yıl önce diyordu ki, "bunlar Muhammed'in ümmeti olan mülteciler. Savaş bitsin hemen gidecekler."
Bugün sorsam yine aynı cevabı verir o cahiller.

Halbuki Suriye denen ülke bugün futbol milli takımları Dünya kupası Asya elemeleri A grubunda yer alıyor. Biz de savaş var orada sanıyoruz :)

Geçen bir sandalye bakmaya ara sokakların birindeki bir mobilyacıya gitmiştik. Mağazanın hemen yanında Suri-Afgan restoranı vardı. Tüm yazılar arapçaydı ve Suriye ve Afganistan bayrağı vardı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı