Bisiklet kavgası

@426185 Arkadaş dediğiniz benden 2 yaş küçük. 14-15 yaş yeni tayfayı bilirsiniz. Saçlar ayırık. Kız ortamı önüne gelene laf atma falan.
Ya hocam, döverler eyvallah ta bana emanet çekip sıkacak değiller. En fazla çakma çakı getirirler.

15 yaşındayım, 1.65 boy 56 kilo. Ortalama bir fiziğim var.
Bisiklet ile gezerken görüyorum. Gözlük takmış cam kadar. Saçları ortadan ikiye ayrılmış 14 yaşında bir çocuk var. Bisiklet ile giderken bir anda önüme çıktı, zaten kinliydim çocuğa bağırıverdim. Yanındaki 3 çocukla beraber üstüme yürüdüler. Yarın bisiklet ile çıktığımda girileceğim çocuk ile. Fakat ölme ihtimalim var mı? Olur da düşürürler sonra kafama taş atıp ezme gibi bir durum söz konusu olabilir mi? Bu zamana kadar kimsenin yüzüne vurmadım, ama bu sefer vuracağım. Ortalama durum ne olur?
Hocam, en fazla ölürsünüz.

15 yaşındayım, 1.65 boy 56 kilo. Ortalama bir fiziğim var.
Bisiklet ile gezerken görüyorum. Gözlük takmış cam kadar. Saçları ortadan ikiye ayrılmış 14 yaşında bir çocuk var. Bisiklet ile giderken bir anda önüme çıktı, zaten kinliydim çocuğa bağırıverdim. Yanındaki 3 çocukla beraber üstüme yürüdüler. Yarın bisiklet ile çıktığımda girileceğim çocuk ile. Fakat ölme ihtimalim var mı? Olur da düşürürler sonra kafama taş atıp ezme gibi bir durum söz konusu olabilir mi? Bu zamana kadar kimsenin yüzüne vurmadım, ama bu sefer vuracağım. Ortalama durum ne olur?

Risk nedir risk budur!

Ve telefon otomatik olarak çeviriyor kelimeleri. Eklemek isteyeyim. O yüzden yanlış çeviriyor olabilir.

Geri
Yukarı