Bisiklet kavgası

@LordxVader hocam, eskiden o tarz sitelere bakamadım bile. Fakat son zamanlar da duramıyorum bile. Kapandığından beri sürekli'a takılmaya başladım.
Acaba aptalların yanına gore videosu açıp mı gitsem? P'hahaha. Akıl sağlığını kaybetsinler.
Bunların izlenmesi normal değil size söyleyeyim baştan. Eğer izlerken zevk de alıyorsanız bi' psikoloğa başvurun derim ben. Bilinçaltınıza izlediğiniz şeyler işlenmiş ve ya başıma gelirse diye paranoyaklığa başlamışsınız. Bu konuyu açma sebebiniz de yüksek ihtimalle bu. Sizden yaşça küçük olan çocuklarla yapabileceğiniz en büyük kavga 2-3 yumruktan ibaret olur. Ama sizin ne yapabileceğinizi kestiremiyorum çünkü aklınıza gelen senaryo bile bunu destekliyor.

@LordxVader Hocam, ben şuan cidden rahatsız hissettim kendimi. Bu siteler de bir sürü videolar izledim ben. Say say bitmez. Yardımcı olur musunuz Biraz daha. Ailemin benden şüphe etmesini istemiyorum. Psikoloğa gidersem her şey anlaşılır.
@Enesalperen Gore bağımlılığı ilgi çekmek mi?

15 yaşındayım, 1.65 boy 56 kilo. Ortalama bir fiziğim var.
Bisiklet ile gezerken görüyorum. Gözlük takmış cam kadar. Saçları ortadan ikiye ayrılmış 14 yaşında bir çocuk var. Bisiklet ile giderken bir anda önüme çıktı, zaten kinliydim çocuğa bağırıverdim. Yanındaki 3 çocukla beraber üstüme yürüdüler. Yarın bisiklet ile çıktığımda girileceğim çocuk ile. Fakat ölme ihtimalim var mı? Olur da düşürürler sonra kafama taş atıp ezme gibi bir durum söz konusu olabilir mi? Bu zamana kadar kimsenin yüzüne vurmadım, ama bu sefer vuracağım. Ortalama durum ne olur?

Hocam kafanızı ezmesi biraz zor, ama sizi vurup parçalara ayırıp köpeklere yedirmesi daha yüksek ihtimalli.

@Clint Westwood Hocam, ben şuan cidden rahatsız hissettim kendimi. Bu siteler de bir sürü videolar izledim ben. Say say bitmez. Yardımcı olur musunuz Biraz daha. Ailemin benden şüphe etmesini istemiyorum. Psikoloğa gidersem her şey anlaşılır.
İzlemeyin. Kurduğunuz VPN'i silin veya direkt Opera'yı silin ve düşünmemeye çalışın. Derslerinize odaklanın ve hayatın gerçeklerinin kan ve vahşet olmadığını anlayın. Hayatın gerçekleri ile üniversite sınavında karşılaşacaksınız buna hazırlanın. 17 yaşındaysanız sınav için fazla bir vaktiniz yok şimdiden çalışmaya başlayın ki bu ülkede işsiz bir birey olarak yaşamayın.

Ayrıca ailenizin bilmesini istemiyorsunuz. Ya aileniz izlerken yakalarsa? Olacak şeyleri de düşünün. Mesela elinizden teknolojik şeyleri alabilirler. Telefon, bilgisayar hatta internet.

15 yaşındayım, 1.65 boy 56 kilo. Ortalama bir fiziğim var.
Bisiklet ile gezerken görüyorum. Gözlük takmış cam kadar. Saçları ortadan ikiye ayrılmış 14 yaşında bir çocuk var. Bisiklet ile giderken bir anda önüme çıktı, zaten kinliydim çocuğa bağırıverdim. Yanındaki 3 çocukla beraber üstüme yürüdüler. Yarın bisiklet ile çıktığımda girileceğim çocuk ile. Fakat ölme ihtimalim var mı? Olur da düşürürler sonra kafama taş atıp ezme gibi bir durum söz konusu olabilir mi? Bu zamana kadar kimsenin yüzüne vurmadım, ama bu sefer vuracağım. Ortalama durum ne olur?
Kavgadan uzak dur, başka yolu yoksa kavga edersin. Neden kafana taş atıp, ezsinler, bu nasıl psikopatça bir kavga hayali? Ölme ihtimalin var mıdır, yok mudur orasını bilemem.

Kavgadan uzak dur, başka yolu yoksa kavga edersin. Neden kafana taş atıp, ezsinler, bu nasıl psikopatça bir kavga hayali? Ölme ihtimalin var mıdır, yok mudur orasını bilemem.
Çok fazla +18 vahşet videosu izlediği için bilinçaltı öyle şeyleri hayal ediyor ve yazdıklarından da çok belli ediyor.

Hocam, bu sıralar gore sitelerinde görüyoruz. Kavga sırasında oluyor.
O sitede hayatın gerçekleri var hocam. Kimse kimseye acımaz.

Durum öyle değil. Gore sitelerinde gördüğün olaylar genelde kan davası, uyuşturucu işleriyle uğraşan kişiler arası anlaşmazlıklar veya birbirleri ile azılı düşman kişiler arasında oluyor. Her ters düştükleri kişiyi öldürmüyorlar yani. O videoların arkasında olaylar, mahalledeki 14-15 yaşlarındaki çocuklarla ters düşmekten çok daha farklı boyuttaki olaylar. Karşılaştırmak mantıksız olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı