Bisiklet kavgası

15 yaşındayım, 1.65 boy 56 kilo. Ortalama bir fiziğim var.
Bisiklet ile gezerken görüyorum. Gözlük takmış cam kadar. Saçları ortadan ikiye ayrılmış 14 yaşında bir çocuk var. Bisiklet ile giderken bir anda önüme çıktı, zaten kinliydim çocuğa bağırıverdim. Yanındaki 3 çocukla beraber üstüme yürüdüler. Yarın bisiklet ile çıktığımda girileceğim çocuk ile. Fakat ölme ihtimalim var mı? Olur da düşürürler sonra kafama taş atıp ezme gibi bir durum söz konusu olabilir mi? Bu zamana kadar kimsenin yüzüne vurmadım, ama bu sefer vuracağım. Ortalama durum ne olur?
Once ezip sonra kiyma makinesinden gecirirler diye tahmin ediyorum. Saka bir yana, ne oldu kavga ettiniz mi?

İlk önce attığım şarkıyı bir açıyorsun, sonra biraz kas yapıyorsun, kavga anında bu şarkıyı açıp kaçmaya başlıyorsun. Gayet iyi taktik ben denedim hastaneden yazıyorum, normalde senin anlattığın gibi kötü bir hale gelirdim ancak şu anda sadece bacaklarım ve bir kolum kırık ayrıca doktor bacaklarımı bir daha kullanamayacağımı söyledi şu an hastaneden yazıyorum taktik başarılı denenebilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

15 yaşındayım, 1.65 boy 56 kilo. Ortalama bir fiziğim var.
Bisiklet ile gezerken görüyorum. Gözlük takmış cam kadar. Saçları ortadan ikiye ayrılmış 14 yaşında bir çocuk var. Bisiklet ile giderken bir anda önüme çıktı, zaten kinliydim çocuğa bağırıverdim. Yanındaki 3 çocukla beraber üstüme yürüdüler. Yarın bisiklet ile çıktığımda girileceğim çocuk ile. Fakat ölme ihtimalim var mı? Olur da düşürürler sonra kafama taş atıp ezme gibi bir durum söz konusu olabilir mi? Bu zamana kadar kimsenin yüzüne vurmadım, ama bu sefer vuracağım. Ortalama durum ne olur?
Kafayı taşla ezmek işte Taliban effect dediğimiz şey bu.

Hocam, bu kadar dehşet GTA vice city'de bile yok, kafanıza taş atıp ezmezler korkmayın, bu nasıl bir hayal gücü Allah'ım?, bir şey yapacaklarını sanmam, soğukkanlı olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı