Bisiklet tercih ederken

O tarz bir bisiklet ne tarzıma uygun ne de kullanabileceğim bir alan mevcut, müteahhit abiler 5 metre karelik arsa bile bırakmıyor :)
Ben bisikletin mekanik parçalarını yavaştan değiştiriyorum. SRAM'in 9 uyumlu parçalarında en üst seviye parçalardan aşağı inmemeye çalışıyorum.
Allah'ın izniyle yakın zamanda da Shimano XT aynakolumu alacağım :) En son değiştireceğim kadro ve maşa bisikletin kaderini belirleyecek zaten :)

Ayrıca pek sabırlı biri değilim, DH almak için biraz sabretmek gerekiyor. İyi bir DH için sağlam da bir para gerekiyor, ben yavaş ama en üst seviye donanımlarla ilerliyorum. Pek de yavaş sayılmazım aslında.

Sağol kardeşim.

Dostum 50 yaşına gelince o aynakolu eskisi kadar rahat çeviremeyeceksin :) Ailene durumu izah et ve geç olmadan geri dön aramıza.
O kadar dikkat ettiğimiz, insan gibi davrandığımız halde bazı buzağılar bizi de buluyor :)

Ah ulan ah, şöyle birini görmedik hayatımız boyunca :

Eki Görüntüle 50677

Manon Carpenter, her anlamda cok guzel bir ablamizdir. Surusu ve guzelligi olsun :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı