Bisikletimi Çalmışlar

Kamera kayıtlarına yarın devam edeceğim. Arkadaşım bisikletinin çalınması da bir garip yani. Benim pek bir ümidim yok bisiklet bulunamaz ama kimin çaldığını ve nasıl olduğunu öğrenip tedbir almakta fayda var. İçime garip bir his doğuyor bizim siteden biri çıkacak diye.

Benimde en yakın arkadaşımın bisikletini çalmışlardı da çocuk bir türlü bulamadı. Hatta aramadı bile o derece. İnşallah bulursun, dualarım seninle.

1-2 yıl önce benim bisikletimide çalıyorlardı Allahtan arkadaşım o sırada pencereden bakıyordu
benim bisikletim olduğunu anladı bana söyledi ve hemen arkasından koştuk zaten ev giriş katıydı direk çıktık ardından çocuğu yakaladık çalmaya çalışan kişi 13-14 yaşlarında bir çocuktu kendimi zor tuttum bir şey yapmamak için sonra çocuğun çok korktuğunu görünce polisle falanda uğraşmadık özür diledi lütfen aileme söylemeyin falan dedi bir daha böyle bir şey yapmaması için biraz korkuttum çocuğu ardından eve geri döndük.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı