Bisikletimi Çalmışlar

Hırsızın fotoğrafını Facebook - Bisikletforum üzerindeki paylaşımlarda da görmüştüm. Eşkali çok net bir şekilde ortada, bence ümidini kesme hemen.

İnternet üzerindeki ikinci el mecralarda kendi bisikletini ara. 20" gerçekten büyük bir kadro. En az 185 boya sahip birisi kullanabilir, kolay kolay satamaz o kadar büyük bisikleti.

Hırsızın fotoğrafını Facebook - Bisikletforum üzerindeki paylaşımlarda da görmüştüm. Eşkali çok net bir şekilde ortada, bence ümidini kesme hemen.

İnternet üzerindeki ikinci el mecralarda kendi bisikletini ara. 20" gerçekten büyük bir kadro. En az 185 boya sahip birisi kullanabilir, kolay kolay satamaz o kadar büyük bisikleti.
Nerede gördünüz acaba fotoğraflarını?

Evladım olsa eldivenle severim şu tipe bak.
Bu kadar olaya karıştıysa yakın zamanda çıkar ortaya. Kayıt izlemeye devam derim. Polis işini de başka karakolda ihbar etmeyi deneyin.
hirsiz-jpg.327141

Evladım olsa eldivenle severim şu tipe bak.
Bu kadar olaya karıştıysa yakın zamanda çıkar ortaya. Kayıt izlemeye devam derim. Polis işini de başka karakolda ihbar etmeyi deneyin.
hirsiz-jpg.327141
Polisler ilgilendi şaşırdım valla. Whatsapp grupları varmış oraya attılar. Bu ara İstanbul'da çok motorsiklet ve bisiklet çalınıyor. Korkuları yok.

Hırsız bu arkadaşlar. Kozyatağı'nda ve Maltepe'de birçok bisiklet çalmış. Bisikletçimden öğrendim. Müşteriler, kamera kayıtlarını gösteriyorlarmış. Bu fotoğrafı attığımda adamı direkt tanıdı.

Eki Görüntüle 327141
Dostum geçmiş olsun. Bunlar gibilerine ne denir diyeceğim ama belirli kelime bulamıyorum ki şu anda sövuyorum hırsıza. Umarım bisikletini bulursun dostum. Buldum. Bunlar gibilerine şerefsiz, ciğersiz, hadsiz, haysiyetsiz diyebilirim.

Hepinize çok teşekkür ederim. Geçmiş olsun yazan, iyi dileklerde bulunan herkese çok teşekkür ederim. Bisiklet çoktan satılmıştır büyük ihtimal. Maddi değil ama manevi bir değeri vardı benim için. Bir parçam gibiydi. Hayatın gerçeklerini yavaş yavaş öğrenip tecrübe edeceğiz bakalım. Hayırlısı olsun nasip.

Geri
Yukarı