Bisikletimi iade edersem pişman olur muyum?

edwardMOHCTA

Hectopat
Daha fazla  
Şu son haftada çok bisiklete heves saldım ve birikmiş param ile aldım daha çevremde sürdüm, biraz yoruldum uzun bir aradan sonra bisiklet sürüyorum. Galiba yorgunluktan biraz soğudum ve iade edesim geldi daha sonra pişman olur muyum? Birkaç gün içerisinde geçer diye umuyorum ve tekrardan hevesimi kazanırım.

Şu son haftada çok bisiklete heves saldım ve birikmiş param ile aldım daha çevremde sürdüm, biraz yoruldum uzun bir aradan sonra bisiklet sürüyorum. Galiba yorgunluktan biraz soğudum ve iade edesim geldi daha sonra pişman olur muyum? Birkaç gün içerisinde geçer diye umuyorum ve tekrardan hevesimi kazanırım.

Elektrikli bisiklet dönüşüm kitlerinden al. Çok işe yaradıklarını düşünüyorum.

Hocam git gide alışırsınız bir de marka-model-fiyat yazar mısınız?

Evet çok işe yarıyorlar fakat hem çok daha ağır oluyorlar yani şarjları bitince sürmesi çok zorlaşıyor hem de çok pahalılar.

Sorun orada başlıyor işte. Keşke bağlantıyı kesip manuel kullanma seçeneğide olsa. Diğer türlü jeneratöre dönüyorsunuz onu çevirirken.

Eğer vitesliyse ve küçük bir bisiklet değilse yatırımdır. Hem para olarak hem de sağlık olarak. Şimdi kullanmak istemiyorsanız ara verin ama iade etmeyin.

Geri
Yukarı