Bisikletle giderken köpek saldırırsa ne yapılmalı?

Seekus

Hectopat
Yer
Bind,Fas
Daha fazla  
Meslek
Raze ile uçup kaçma
Arkadaşlar, bizim burlaarda bisiklet surecek yer yok. Ben de sokaklarda sürüyorum. Köpekler olabiliyor ve saldirabiliyor. Saldırırsa ne yapılmalı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Reis köpekler saldırıyor diyonda sen köpek sana havlayınca karşısına sap gibi dikilip gözlerinin içine bakarsan korktuğunu anlar üstüne doğru sürüceksin başka çaresi yok.

Kedi-köpek kovucu aletler var, onları yanında taşıyabilirsin. Ama bir yandan bisiklet sürerken bir yandan aleti kullanman uğraştırıcı olabilir.

Kedi-köpek kovucu aletler var, onları yanında taşıyabilirsin. Ama bir yandan bisiklet sürerken bir yandan aleti kullanman uğraştırıcı olabilir.

Aga bu bebek mi? Alete gerek yok sap gibi dikilip bakmadıgı sürece saldırmazlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, bizim burlaarda bisiklet surecek yer yok. Ben de sokaklarda sürüyorum. Köpekler olabiliyor ve saldirabiliyor. Saldırırsa ne yapılmalı?
Ben ara sokaktayken 2 tane inşaat koruması köpek kovaladı, ben de bir de yarış bisikleti var kasislerden yavaş geçiyorum mtb kadar rahat değil. Neyse işte ara sokak kaldırım taşı artı kasis doluydu direkt pedalladım kaçtım ama ucu ucuna düşersen falan işin yaş. Ben kasis ile kaldırım arasında kalan küçük yerden geçtim ama bir yandan deli gibi pedallarken o da riskli.

Yeni konular

Geri
Yukarı