Bisikletle giderken köpek saldırırsa ne yapılmalı?

Saldırıyorlar hocam ben tekme savurarak kovmuştum yoksa ısırılıyordum gibi gözüküyordu.

Aga üstüne sürersen onlar sneden korkak köpek korktugunu anlar o yüzden saldırır ben maraşta teyzemle gierken karşımıza saldıran bir köpek çıkmıştı sap gibi durup gözlerinini içine bakmıştı m saldırmıştı artık üstlerine yürüyerek geçiyorum yoldan.

Aga üstüne sürersen onlar sneden korkak köpek korktugunu anlar o yüzden saldırır ben maraşta teyzemle gierken karşımıza saldıran bir köpek çıkmıştı sap gibi durup gözlerinini içine bakmıştı m saldırmıştı artık üstlerine yürüyerek geçiyorum yoldan.
Ya köpeğin üstüne nasıl sürelim?
Edit: Yanlış anlamışım, kusura bakma.

Bazı köpeklerde tutar riskli bir yöntem üstlerine sürmek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu olmazsa izin al. Tekme savur ısıracak gibi olursa veya hiç savurma ustundekını çıkar kafasına at kaç kıyafetden olursun ama kendını kurtarırsın.

Bende köyde bisiklet sürerken kangal cüsseli bir köpek benim üstüme doğru geliyordu ben hızlıca kaçtım peşimden kovaladı ama yürüyerek kovaladı bende hızlıca uzaklaştım oradan.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu olmazsa izin al. Tekme savur ısıracak gibi olursa veya hiç savurma ustundekını çıkar kafasına at kaç kıyafetden olursun ama kendını kurtarırsın.
Bisiklet üstünde çıkarmak zor.

Geri
Yukarı