Bisikletten düşme korkusu

I3eyaz

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
@BilgisayarKurdu @Bulut Uzer Beyler ben 9 10 yaşındayken bisikletle güllerin içine uçtum dikenler baya bir girdi kollarım bacağım yara içinde kalmıştı. O günden beri bisiklet sürmedim. Sürmek istiyorum ama tam oturacağım koltuğa acayip bir şey oluyor kalbim çarpıyor. Ya yine düşersem korkusu oluyor. Ama yeşil alanda rüzgarla sürmenin zevki de aklıma geliyor. Büyük ihtimal dengemi de kaybettim bisiklette. Bunu yenmenin yolu var mı ya da tavsiyeniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ama olmuyor koltuğa oturunca dengem bozuluyor düşecek gibi oluyorum. Zaten 7-8 sene sürmedim o yüzden dengemi de kaybettiğimi düşünüyorum.

Düşerek mi ? Birde bende düşersem biyerlerim kırılır, 85 kiloyum 1.85 boyum var sağ çıkacağımı sanmıyorum.

Nasıl hareket edeceğimi ayarlayamıyorum, sağa ya da sola doğru yatık gidiyorum arkadaşlarım tutuyor düşmeden. Karşıma bir şey çıkınca panik oluyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı