Bitcoin madenciliğine başlanır mı?

ugur010

Hectopat
Selamün aleyküm Technopat Aile'si konuyu yanlış yere açtıysam affınıza sığınıyorum yöneticiler. Ben Bitcoin madenciliğine girmek istiyorum her bilgisayar
10.000 TL ile bir miktar ile bütçe var en az 6-7 bilgisayar yani 70 bin bütçem var elektriği güneş enerjisinden üretebilirim elektrik soğutması vs hesaplanmadan. Çünkü enerji kendim elde edebiliyorum, Sizden ricam şimdi ben her bilgisayara 6 ya da 7 tane 5700XT ekran kartı taksam bana nasıl bir getirisi olur kazanç sağlar mıyım eskisi gibi mi yoksa boşuna girmiyim mi bu işe? İlerde bilgisayarlarda donanım yazılım konusunda iyiyimdir. Herhangi bir sorunda müdahale edebileceğim yeteneğim var bozulan ekran kartını onarma anakartı onarma vs gibi durumlardan bilgim var. Sadece kuracağım sistem bana nasıl bir getiri getirir bunları öğrenmek istiyourm şimdiden teşekkürler. Mining yapan şu an kişilerden yardım bekliyorum.
yardım edicek kimse varmı ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı