Bitcoin madenciliğine hayır!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet, işte olay bu hocam! Adamlar hem bizim kartlarımızı sömürüp hem mining kartlarını beğenmiyor. Üstüne üstlük kendilerini de haklı çıkarmaya çabalıyorlar.

Sen mining yap bir de bakalım böyle diyecek misin?

İşte kart alamayan bir kullanıcının ağlaması, boşverin takılmayın arkadaşlar ne kadar anlatsak da anlamaz. Şirketler bir sürü araba alıyor, o arabalara benzin koyuyor kimse arabaları bitirdiniz, petrol sizin yüzünüzden pahalı diyor mu ? Demiyor çünkü parasını vermiş almış neyin isyanı ? Gaming kartı olunca oyun harici kullanılamıyor mu ? Nejdat Delioğlu diyor hala, adam diyor ki sabahtan akşama kadar MineCraft oynayıp başka bir şey yapmayan ve gelip bana küfür eden veletlere diyorum bunları diyor sen üstüne alınıyorsan demek ki sorun sende. Oyun bende oynuyorum bilmemne dedi üstüne alınanlardan özür dilerim dedi koskoca adam ama siz kart gördümmü alamadığınız için hemen bir saldırı modu hemen yargısız infaz. Oyuncular olmasa o kartlar yine olacaktı, Quadro gibi iş hesaplaması daha yüksek kartlarla yapılacaktı ama ne bileceksin ki sen, kart alamadın ya saldırırsın etrafa kuduz köpek gibi. Araba üreticileri tüm Dünya'ya 2-3 tane fabrikadan üretimle araç yollayabiliyorsa sorunu üreticilerde arayın, kartları ellerinde tutan dağıtıcı ve distrübitörlere kızın. O distrübitör veya depocu kartların çok istendiğini bildiği için azar azar satıyor ki ondan almak zorunda kalınsın çünkü piyasada kart yok kartlar onun elinde, üretici ülkemize zaten az kart yolluyor bir de çakal aracılar işin içine girince çözülemeyen bir düğüm oluşuyor ama sen dar görüşünle bunları düşünmeyip son kullanıcı rolündeki miner'a suçu yüklüyorsun niye kart alamadın saldırıyorsun.

Ettiğiniz hakaretlerin cezasını talep ediyorum, zaten rapor ettim. Umarım tartışacağım kişiler daha terbiyeli ve aklı selim insanlar olur...

''İşte kart alamayan bir kullanıcının ağlaması, boşverin takılmayın arkadaşlar ne kadar anlatsak da anlamaz. saldırırsın etrafa kuduz köpek gibi. sen dar görüşünle bunları düşünmeyip...''

Yazdıklarının ne anlama geldiğini bilmiyor galiba, tabii alışmış hakarete normal gelir.

Önce o arkadaşa gereken yaptırım uygulansın, sonra kilitlenebilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı