BitDefender vs Kaspersky

Hayır. Kaspersky, BitDefender ve ESET'e göre zararlı yazılımları daha yavaş temizliyor. Ayrıca web antivirüsü filtrelerinde gecikme olabiliyor.

Ağ koruması olarak ESET'in üzerine yok bu arada.
Çok da hızlı temizliyor Kaspersky. Asıl Eset Live Guard dosyadan çok yavaş emin olabiliyor.

Davranış analiz teknolojisi derken?

Aktif koruma açısından Kaspersky daha başarılı ama önemli olan tek şeyde koruma değil.
Koruma ve hız önemli.

Bu arada bir tek bu anti virüste sorun giderme araçları var.

Kaspersky Rescue Disk'i de çok seveceksiniz.

Windows Blocker'ları engelliyor, tarama yapabiliyor çok güzel.

Çok da hızlı temizliyor Kaspersky. Asıl Eset Live Guard dosyadan çok yavaş emin olabiliyor.

Davranış analiz teknolojisi derken?
Gayette hızlı tanımlıyor Livegrid. Kaspersky, virüs algıladıktan sonra temizlemesi 30 saniyeye yakın sürerken ESET'te 3 saniye de bitiyordu bu islem.

Gayette hızlı tanımlıyor Livegrid. Kaspersky, virüs algıladıktan sonra temizlemesi 30 saniyeye yakın sürerken ESET'te 3 saniye de bitiyordu bu islem.
Yoo! Ben daha rar dosyasına elimi bile süremeden siliyor.

Eset 3 dk'da falan bitiriyor ne 3 saniyesi.

Dosyadan 3 dk sonra emin oluyor.

Kullandım ben ESET hatta oyun oynarken internette yavaşlamalar gördüm.

Eset robotu Kaspersky'ı görünce kalkış moduna geçmiştir.

Hocam sadece av-comparitives sitesine bakarak olmuyor tam olarak ESET gayet iyi bir antivirüsdür.
Yani av comparitives yalan söylüyor diyorsun.

Son düzenleme:
@Fıratt_To
Dediğiniz gibi ESET son testlerde kendini düzeltmiş. False positive bayağı "0" sadece koruması birazcık düşük kalmış. Kaspersky veya ESET ikisi de kullanılabilinir tercihe göre gayet güzel Av'ler ancak benim tercihim yapay zekasından ve ağ saldırılarını her yönden engellediğinden dolayı Kaspersky oluyor. Fanboyluk yapmaya gerek yok.

Yoo! Ben daha rar dosyasına elimi bile süremeden siliyor.

Eset 3 dk'da falan bitiriyor ne 3 saniyesi.

Dosyadan 3 dk sonra emin oluyor.

Kullandım ben ESET hatta oyun oynarken internette yavaşlamalar gördüm.

Eset robotu Kaspersky'ı görünce kalkış moduna geçmiştir.

Yani av comparitives yalan söylüyor diyorsun.
Hocam yalan söylüyor diye bir şey demedim.
Av-comparitives sitesi bilinen ve yaygın tehditlere karşı tarama yaptırıp test ediyor.
Yalan söylemekle ne alakası var onu da anlamadım ayrıca sadece av-comparitives sitesine bakarak antivirüslerin ne kadar iyi olduğunu anlayamayız dedim bunun neresi yalan?

Hocam yalan söylüyor diye bir şey demedim.
Av-comparitives sitesi bilinen ve yaygın tehditlere karşı tarama yaptırıp test ediyor.
Yalan söylemekle ne alakası var onu da anlamadım ayrıca sadece av-comparitives sitesine bakarak antivirüslerin ne kadar iyi olduğunu anlayamayız dedim bunun neresi yalan?
O zaman %100 güvenilir değilse biraz bir yalan payı var diyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı