Bitdefender Yükleme Sonrası %100 CPU Sorunu

kilicbarann

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarım Windows 7. Dün Bitdefender'ın ücretsiz versiyonunu ondan sonra mı böyle oldu bilmiyorum 2-3 saat sonra bilgisayarımın CPU'su %100 ve civarlarında geziyor ve fare imleci donuyor internet yavaş pc yavaş. Bu fiziksel yoksa yazılımsal bir sorun mu? Yardım ederseniz sevinirim.

Herkes sorunu Bitdefender'e bağlamış. Bence sıkıntı ondan değil. İmleç açılınca donuyor CPU %100 oluyor. PC çok yavaş açılıyor bir program yüzünden bu olmaz bence. Bir de explorer.exe diye bir şeyi görev yöneticisinden kaldırdım ondan sonra her 5 dakikada explorer.exe bir uygulama için izin istiyor çıkıyor

Herkes sorunu Bitdefender'e bağlamış. Bence sıkıntı ondan değil. İmleç açılınca donuyor CPU %100 oluyor. PC çok yavaş açılıyor bir program yüzünden bu olmaz bence. Bir de explorer.exe diye bir şeyi görev yöneticisinden kaldırdım ondan sonra her 5 dakikada explorer.exe bir uygulama için izin istiyor çıkıyor
Evet eğer Windows'un ana sistem dosyalarından birini kapatırsanız (explorer.exe) böyle sorunlar olur.
Bitdefenderi kaldırın ve yeniden kurun. Eğer yine Bitdefender kurduğunuzda kasmaya başlarsa başka bir antivirüs kullanın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı