En son bitirdiğiniz oyun hangisi?

NFurkan

Hectopat
Makaleler
1
Yer
TARDIS Main Console Room
Daha fazla  
En son oynayıp bitirdiğiniz oyun hangisiydi ve nasıl buldunuz?

Ben Control'ü oynayıp bitirdim. Bence gayet güzeldi. Çatışma sistemi hoşuma gitti mesela. Hikayesini oynadıkça merak ediyorsunuz ve sarıyor oyun şahsen.

Batman Arkham Knight, vuruş hissi ve senaryosu gayet güzel ancak şu riddlenin görevleri çok bayıyor 1 tanesını bıle yapmadım çoğu oyuncu da yapmamayı tercih ediyor. Ayrıca önceki Batman oyunlarına alışık değilseniz görevlerin yapısınıda bilmiyorsunuzdur ve görevde bir yerde takılı kalınca YouTube'den gameplayı ızlemek dışında bır şeyınız kalmıyor oyunu her gun maksımum 1 saat oynayarak bitirdim nedense 1 saat geçtıkten sonra oyun sıkıcı olmaya başlıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
The Bridge, çok güzel zekaya ve mantığa dayalı bir oyun. Şu an Epic Games'te ücretsiz olarak veriliyor. Oyun Newton'un yer çekimini bulmasıyla başlıyor. 300 MB yaklaşık.

Hala Control oynuyorum ve öldükten sonra inanılmaz uzun loading ekranları beni kanser ediyor. Souls mantığı da var sanki biraz. Taa ebesinin örekesine atıyor beni burası neresi diyorum. Ama hırs yaptım sanırım bitireceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı