En son bitirdiğiniz oyun hangisi?

Harbi ne uzun loading screenleri var. Bu arada ölünce kontrol noktalarında doğuyorsun. Sana tavsiyem yan görevleri yapmayı unutma. Çok sıkıcı değiller yan görevler bir iki tanesi hariç.
Aynen ben de sonradan fark ettim yan görevlerin önemini. Yapmıyordum kontrol noktasında spawnlıyordu beni. Deliriyordum. Bir de inanılmaz uzun loading screenleri de cabası. Ama bitireceğim sevdim oyunu

Wolfenstein: The Old Blood'ı bitirdim. Genel olarak iyiydi fakat hem çok kısaydı bitirmem 6 saat sürmedi hem de son kısımlarda oyunun zombi oyununa dönüşmesini sevmedim. Zombi, golem gibi fantastik canavarlar kullanmak yerine bilim kurgu yapıp güçlü robotları boss olarak koysalar Nazi ortamına daha çok yakışırdı bence.

DATA WING. (Büyük harf uyarısı vermeyin oyunun ismi böyle. :))

Oyunu şiddetle tavsiye ederim fakat 2'sinin çıkması gerekiyor hikayeyi ve oyunu anlamak için.

Zaten kısa bir oyun ben 1 saat içinde bitirdim ve
Oyundaki Anne ve Rogue kayboldu oyunda acaba Elmas'ı 0x0x0000000 yapsam ne olur çünkü oyun içinde bu değerin çok riskli olduğunu söylüyor sonda zaten Anne bu kadar derin belleğe erişmemelisin deyip 100 elmas alıyor hatta şimdi deneyeceğim Auto Clicker ile ama uzun sürebilir.
(RealTalk modülü ile.)

Yeni konular

Geri
Yukarı