Black Friday İndirimleri Gerçek mi?

Black Friday Türkiye’deki kurumlar tarafından biraz yanlış anlaşılıyor galiba. 1500TL ürünü 1800 yapıp sonrasında 1400’e düşürmek insan kandırmak bence. Yada ürünü 1800 yapıp da 1300’e düşürüp dev indirim yaptık demek. Keşke Türkiyede de Amerikada olduğu gibi hatrı sayılır indirim olsa.

Son düzenleme:
Bu arada fiyatların artırılması olayı gerçekmiş, az önce farkettim. Acer Sa230Abi 2 hafta önce Hepsiburada da 850 lira bandındaydı ama indirimle 684 lira gözüküyordu. Bugün 1026 liraya çekip indirimle 800 yapmışlar. Belki akşam bir 100 lira daha iner ama fiyatları artırmışlar cidden.

Birkaç aydır JBL T500BT'nin fiyatlarını takip ediyorum bir tane de kendime almak için. Hiçbir zaman 420-500 gibi sayılar görmedim fiyatlarda ancak Hepsiburada'daki bir satıcıya baktığım zaman fiyatın şişirilip tekrar düştüğünü gördüm. Trendyol'daki 11.11 indirimlerinden (!) sonra satıcıların böyle numaralarla insanları satın almaya teşvik ettiğine daha çok inanıyorum.

void.png
Beklemedeyim ben de.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı