Black Friday Sahteliği

İtopya ve Vatan'daki indirimler gerçek, fiyat yükseltip eski fiyatına indirgememişler fakat şöyle bir sıkıntı var, Vatan'da sepette indirim olması gerekiyordu ve geri çekmişler. Sistemsel hata ise ve düzeltilirse kabul ama sinir bozdular cidden. Birinin sitesine saatlerce ulaşamadık diğerinde sepette indirimi bi uyguladı uygulamadı, tam alacağız derken yine bin tane sorun bezdirdiler resmen.

İtopya ve Vatan'daki indirimler gerçek, fiyat yükseltip eski fiyatına indirgememişler fakat şöyle bir sıkıntı var, Vatan'da sepette indirim olması gerekiyordu ve geri çekmişler. Sistemsel hata ise ve düzeltilirse kabul ama sinir bozdular cidden. Birinin sitesine saatlerce ulaşamadık diğerinde sepette indirimi bi uyguladı uygulamadı, tam alacağız derken yine bin tane sorun bezdirdiler resmen.
Vatan'ın ki maalesef bitti ben bir ürün alabildim zar zor o da giremedim.

Ben Vatan'dan ve Hepsiburada'dan tüm bileşenleri aldım. Toplam 950 TL kârım var. 1400 TL'lik monitörü 1170'e aldım. Daha ne olsun.

iPhone 7 Plus Vatan Bilgisayar fiyatı;
2.png

iPhone 7 Plus Hepsiburada indirimli fiyatı;
1.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı