Black Friday yalanı

Az önce baktım sözde indirim var, fiyatlar hemen hemen aynı, bir de büyük büyük %30-40 indirim falan yazmışlar...
Ekleme: bazı ürünler de kayda değer indirim var. Lakin reklamını yaptıkları gibi %80'e kadar falan değil.
%80 e varan indirimler genelde 20 TL lik ürünlerde oluyor :D
Beyler 150 TL'ye yastık kılıfı alan oldu mu hiç? Adamlar asıl fiyatı 150 TL'ye çekip indirimli fiyatı 30 TL'ye satıyor. Ben böyle bir saçmalık görmedim :D

Burası Türkiye, burada efsane cuma olmaz.
Burada efsane Cuma böyle olur :D

Sıfırdan sistem toplayanlar toplamda 8-9 bileşen alacak, bu durumda toplamda ciddi bir kar sağlanabiliyor ama bizim gibi 1-2 bileşen alma niyetinde olanlar için toplamda 50-100 TL bir indirim ancak elde etmiş oluyoruz. Bu yüzden bir çoğumuzu tatmin etmedi maalesef :) Amazon.com'un indirimleri ne zaman başlıyor bilen var mı?

Sıfırdan sistem toplayanlar toplamda 8-9 bileşen alacak, bu durumda toplamda ciddi bir kar sağlanabiliyor ama bizim gibi 1-2 bileşen alma niyetinde olanlar için toplamda 50-100 TL bir indirim ancak elde etmiş oluyoruz. Bu yüzden bir çoğumuzu tatmin etmedi maalesef :) Amazon.com'un indirimleri ne zaman başlıyor bilen var mı?
Başladı zaten Amazon'da.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı