Black Friday yalanı

65C0017F-7D95-4131-AC5D-6AA5F8D91749.jpeg

Amazon’da da muhteşem indirimler var. Hemde “bitmedi yakala” kampanyası adı altında.

Her üründe çok fazla indirim olmuyor elbet ama ben bu yılın indirimlerinden memnun kaldım. Güzel ürünler yakaladım. Özellikle İtopya'nın SSD indirimine hayran kaldım.

Her üründe çok fazla indirim olmuyor elbet ama ben bu yılın indirimlerinden memnun kaldım. Güzel ürünler yakaladım. Özellikle İtopya'nın SSD indirimine hayran kaldım.
Hocam indirim çılgınlığı diye yapılan reklamların karşılığı bu olmamalı bence yoksa hiç indirim yok dersek olmaz haklısınız

Ekşi sözlük ahalisinin de dem vurduğu ortak nokta, fiyatların önce yükseltilip sonda indirim varmış gibi gösterilmesi. Benim de gözüme en çok çarpan bu oldu. Yoksa yukarida yazdığım gibi bazı ürünler de güzel indirimler olmuş.
120 GB sandisk SSD 139 TL bu arada.

Ekşi sözlük ahalisinin de dem vurduğu ortak nokta, fiyatların önce yükseltilip sonda indirim varmış gibi gösterilmesi. Benim de gözüme en çok çarpan bu oldu. Yoksa yukarida yazdığım gibi bazı ürünler de güzel indirimler olmuş.
120 GB sandisk SSD 139 TL bu arada.
Kulaklık alcaklara da

HyperX Cloud 2 - 469 TL
Razer Kraken Chroma v2 7.1 - 561 TL

Bilgilendirme olsun yakaladıklarımızdan

Hocam indirim çılgınlığı diye yapılan reklamların karşılığı bu olmamalı bence yoksa hiç indirim yok dersek olmaz haklısınız
Çoğu site abartı reklam yaptı desek yalan olmaz. Yaptıkları indirimler çok azdı. Genel olarak konuşursak anlattıkları kadar indirim yapılmadı fakat dediğiniz gibi bazı ürünlerde gayet güzel indirimler vardı. Büyük ihtimalle bu reklamlarla amaçladıkları şey ürünün gerçek fiyatını bilmeyen kişilere satmak. Gerçek fiyatları bilenler zaten fiyatı çok uygun olan parçaların stoğunu kısa sürede bitirdiler.

Türk insanı her zaman şark kurnazı olduğu için, kara cuma indirimlerinde de maalesef öyle. Önce yükseltip sonra indirim diye lanse ediyorlar. Gerçek indirimler Amerika'da oluyor sadece sanırım. Adamlar ellerinde kalan ne varsa depolardan boşaltmak için ciddi indirim yapıyorlar. Bizde de depoda kalsa bile malı gene indirim yapmıyorlar. Ya her şey müstehak bu ülkeye, batmaya mahkum, umarım da öyle olur.
Ben %10 indirimle falan aldım alacağım ürünü yani yapılmıyor değil de yapılan reklamın karşılığı da bu değil maalesef

Çoğu site abartı reklam yaptı desek yalan olmaz. Yaptıkları indirimler çok azdı. Genel olarak konuşursak anlattıkları kadar indirim yapılmadı fakat dediğiniz gibi bazı ürünlerde gayet güzel indirimler vardı. Büyük ihtimalle bu reklamlarla amaçladıkları şey ürünün gerçek fiyatını bilmeyen kişilere satmak. Gerçek fiyatları bilenler zaten fiyatı çok uygun olan parçaların stoğunu kısa sürede bitirdiler.
Kesinlikle katılıyorum

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı