Blackshark V2 mi, G Pro X mi?

Bütçe
2000
Ses frekans aralığı ve hassasiyet olarak Blackshark V2, G Pro X'den daha iyi bir kulaklık. Ayrıca Blackshark V2'de gerçek 7.1 bulunurken G Pro X sanal 7.1.
Blackshark V2 tercih edilmeli.

2 önce Blackshark V2 aldım yarın iade veya değişim için İtopya'ya gidicem. Bu kulaklıkta kronik sağ-sol dengesizliği varmış sonradan benim de başıma gelince öğrendim. Dün Razer Global ile 10 saat yazıştım her şeyin resim-videosunu attım ve ürünlerinin teknik sorunlu olduğunu kabul ettiler. Bu öyle bir sorun ki, ses arttıkça sol güçleniyo fakat sağ normal kalıyo. Sol taraf daha çok titreşime sahip. İnternetteki yazılara da bakabilirsin istersen. Eğer iade olursa Cloud 2 veya Alpha S alıcam. Belki G Pro X'de düşünebilirim. Başka sorun varsa yazabilirsin, ha bir de kulaklık eşit ses verseydi çok iyiydi bu arada.
Ürünü 2 sene kullandım böyle bir sorunla karşılaşmadım.

Son düzenleme:
Ses frekans aralığı ve hassasiyet olarak Blackshark V2, G Pro X'den daha iyi bir kulaklık. Ayrıca Blackshark V2'de gerçek 7.1 bulunurken G Pro X sanal 7.1.
Blackshark V2 tercih edilmeli.

Ürünü 2 sene kullandım böyle bir sorunla karşılaşmadım.
Razer kabul etti dediklerimi, değişim olucak büyük ihtimal. Gelen ürünün kutusunu açmadan satmayı düşünüyorum, şansıma bidaha sorunlu gelmesin... :(

Kulaklığı kendi ses kartı ve Razer Synapse ile birlikte kullandın değil mi ?
Evet. Razer'a Reddit'ten yazdım her şey kontrol edildi videolar da attım bana hak verdiler. Video dediğim de son seste ses açıp önce sağ sonra soldaki sesi kaydettim orada bile belli oluyo, oyun oynarken o fark işte mide kaldırıyo...

Evet. Razer'a Reddit'ten yazdım her şey kontrol edildi videolar da attım bana hak verdiler. Video dediğim de son seste ses açıp önce sağ sonra soldaki sesi kaydettim orada bile belli oluyo, oyun oynarken o fark işte mide kaldırıyo...
Anladım. Sorunun çözülmüş en azından. Umarım gelen kulaklık sorunsuz gelir. Dediğim gibi ben 2 sene kullandım bu kulaklığı sorunsuz.

Zamlar gelmeden birini alayım diyorum.
Razer Blackshark V2
Logitech G Pro X
Bütçe: 2000₺
Bu fiyat aralığında başka kulaklık önerilerine de açığım.
Genelde oyun için kullanacağım. Mikrofon benim için önemli teşekkürler 🙋🏻‍♂️
Beyerdynamic MMX 150 ( 2500₺ ) yada MMX 100 ( 1800₺ ) önerebilirim. MMX 150 çok daha iyidir eğer 2500₺'ye çıkabilirseniz. Beyerdynamic kaliteli bir markadır. Bu iki kulaklık daha çok oyuncular için ürettikleri kulaklıklar.

Beyerdynamic MMX 150 ( 2500₺ ) yada MMX 100 ( 1800₺ ) önerebilirim. MMX 150 çok daha iyidir eğer 2500₺'ye çıkabilirseniz. Beyerdynamic kaliteli bir markadır. Bu iki kulaklık daha çok oyuncular için ürettikleri kulaklıklar.
Hocam arkadaşa önerdim ama bu iki kulaklıkta jaklıydı değil mi? Daha geçen gün incelemelerini izledim ama hatırlamıyorum. Eğer jak ise ses kartı çok çok önemli.

Hocam arkadaşa önerdim ama bu iki kulaklıkta jaklıydı değil mi? Daha geçen gün incelemelerini izledim ama hatırlamıyorum. Eğer jak ise ses kartı çok çok önemli.
MMX 100 jaklı. MMX 150 hem jak hem USB ile kullanılabiliyor. Doğal olarak MMX 100'ün ses kartı yok, 150'nin var. O yüzden çok daha iyi olur dedim.

G PRO X'in mikrofon kalitesi daha iyi. Ses kaliteleri aynı.

Üstteki linkten gösterdiğim yere tıklarsan mikrofon kalitesini gösteren örneği dinleyebilirsin.

Eki Görüntüle 1589636
Çeşitli YouTube kanallarında Razer'ın mikrofonu daha iyi geldi ama sanırım yazılım ya da donanımlarının iyi olmasından kaynaklıydı 🙂

İkisi de güzel kulaklıklar. Bence BlackShark V2. Bunun dışında eğer razer ekipmanın varsa V2 Logitech varsa Pro X al farklı yazılım sorunu olmasın.
Razer mouse kullanıyorum. Dediğiniz mantıklı

Monster Tulpar T7 20.3.2 kullanıyorum. Ses kartım iyi midir bilmiyorum 🙂

ses kartı iyi olsa hs 50 de iş görür
Şuna Monster Tulpar T7 20.3.2 kullanıyorum. ses kartım nasıldır bilmiyorum 🙂

2 önce Blackshark V2 aldım yarın iade veya değişim için İtopya'ya gidicem. Bu kulaklıkta kronik sağ-sol dengesizliği varmış sonradan benim de başıma gelince öğrendim. Dün Razer Global ile 10 saat yazıştım her şeyin resim-videosunu attım ve ürünlerinin teknik sorunlu olduğunu kabul ettiler. Bu öyle bir sorun ki, ses arttıkça sol güçleniyo fakat sağ normal kalıyo. Sol taraf daha çok titreşime sahip. İnternetteki yazılara da bakabilirsin istersen. Eğer iade olursa Cloud 2 veya Alpha S alıcam. Belki G Pro X'de düşünebilirim. Başka sorun varsa yazabilirsin, ha bir de kulaklık eşit ses verseydi çok iyiydi bu arada.
Şu ana kadar bu sorunu ilk defa senden duydum ama kullanıcı deneyimleri benim için değerlidir. Yorumun için teşekkür ederim. İlk tercihim Cloud 2 idi ama dip ses problemi ve mikrofon kalitesi olarak fazla olumsuz yorum okuduğum için bu kulaklıklar yöneldim🙋🏻‍♂️

Kontrol edeceğim. Teşekkür ederim 🙋🏻‍♂️

Son düzenleme:

Geri
Yukarı