Blackshark V2 vs Blackshark V2 X

Bütçe
600

VahitGuetta

Centipat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, bütçemi 600TL'ye ayarlamıştım kulaklık incelerken baktığımda bu ürün indirime girmiş ama v2X modeli vardı diğer modeli stokta yoktu. Sizce hangisi iyidir? 600TL altı FPS oyunlarında kullanabileceğim ve uzun ömürlük kulaklık öneriniz var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bütçemi 600TL'ye ayarlamıştım kulaklık incelerken baktığımda bu ürün indirime girmiş ama v2X modeli vardı diğer modeli stokta yoktu. Sizce hangisi iyidir? 600TL altı FPS oyunlarında kullanabileceğim ve uzun ömürlük kulaklık öneriniz var mıdır?
Birisinde ses kartı vardı birisinde yoktu.

V2 X çok kullanıyorum Valorant üzerinde ve öneririm.

Teşekkürler

V2 X çok kullanıyorum Valorant üzerinde ve öneririm.

Ustam bende işte gaming laptop kullanıyorum fps oyunu genellikle cs,warzone oynuyorum bide gta 5 oynarım hani onların için uygunsa indirimde çok iyi diyorlardı

Hocam Blackshark V2 1200 TL
Ustam ne fark var yav o kadar çok fark mı var da aralarında v2 daha pahalı

@Liberte Sergen ustam corsair h35 var bide onu önerir misin yoksa v2x almayi düşünüyorum laptop kullandım için

Teşekkürler

Ustam bende işte Gaming laptop kullanıyorum FPS oyunu genellikle CS, Warzone oynuyorum bir de GTA 5 oynarım hani onların için uygunsa indirimde çok iyi diyorlardı

Ustam ne fark var yav o kadar çok fark mı var da aralarında V2 daha pahalı

@Liberte Sergen ustam Corsair H35 var bir de onu önerir misin yoksa v2X almayi düşünüyorum laptop kullandım için

V2 X en iyisi bu bütçede uygundur hocam.

Geri
Yukarı