Razer Blackshark V2 X vs. Blackshark V2

V2 modeli THX dahil geliyor. Bahsedilen gelmeyen modeli V2X modeli. İsimlendirme yüzünden milletimiz çok karıştırıyor bunları. Evet yazılım üzerinden kapatabiliyorsunuz inceleme de gösterenler var.

Selam ben kulaklığı aldım süper kulaklık yani gerçekten beğendim fakat bir şey söylemem daha doğrusu sormam lazım buradan hangisini seçmem lazım THX seçtiğimde ses alamıyorum Razer'i seçtiğimde diğer kullandığım kulaklıktan hiçbir farkı kalmıyor

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    50,9 KB · Görüntüleme: 127
Selam ben kulaklığı aldım süper kulaklık yani gerçekten beğendim fakat bir şey söylemem daha doğrusu sormam lazım buradan hangisini seçmem lazım THX seçtiğimde ses alamıyorum Razer'i seçtiğimde diğer kullandığım kulaklıktan hiçbir farkı kalmıyor.

Daha bugün geldi benim kulaklığım deneme fırsatım olmadı ancak akşam bakacağım ama bir sürü konu var forumda illaki birinde bir şey yazıyordur.

Daha bugün geldi benim kulaklığım deneme fırsatım olmadı ancak akşam bakacağım ama bir sürü konu var forumda illaki birinde bir şey yazıyordur.

Ben denedim gayet güzel fakat sanırım iadelik bir durumum var hocam eve gittiğinde denemeni istiyorum kulaklığın kendi üstünde olan seviyesini Full yaptığında uğultu geliyor mu acaba bir bakar mısın haberini bekliyorum
hatta şöyle diyim am orta seviyesinde yok orta seviyeyi biraz geçtikten sonra başlıyor ses

Ben denedim gayet güzel fakat sanırım iadelik bir durumum var hocam eve gittiğinde denemeni istiyorum kulaklığın kendi üstünde olan seviyesini Full yaptığında uğultu geliyor mu acaba bir bakar mısın haberini bekliyorum

Hatta şöyle deyim am orta seviyesinde yok orta seviyeyi biraz geçtikten sonra başlıyor ses

Şimdi açıyorum kutuyu bakacağım inş yoktur

Selam ben kulaklığı aldım süper kulaklık yani gerçekten beğendim fakat bir şey söylemem daha doğrusu sormam lazım buradan hangisini seçmem lazım THX seçtiğimde ses alamıyorum Razer'i seçtiğimde diğer kullandığım kulaklıktan hiçbir farkı kalmıyor
Merhaba resimdeki ayara pek dokunmaya gerek yok normalde THX seçili oluyor ancak Razer yazan da uyar. Yazılımı açıp ünlem işareti olacak ona tıklayın Set As Default yazısını tıklayın kendisi ayarlamış olacaktır.
THX kullanmak için diyorsanız eğer onu Mixer bölmesinden açmanız gerek oyun esnasında.

Cızırtı falan yok bende çok sessiz şu an fakat ses acayip az gibi ayarlara falan bakmadım ama yapmam gereken bir şey var mı?

Onu tamamen unutmuşum şimdi en sona çektiğimde dipten sanki su damlıyormuş gibi bir ses geliyor
Kafa veya ağzınızı oynatmadan sabit bir şekilde dinlediniz mi çünkü saç veya sakaldan da gelebilir ilk başta bana o şekil olmuştu. Eğer değilse bu konuda pek bir şey diyemeceğim benim kulaklık çok hassas değil onu söyleyim bende en azından dip ses tarzı bir sorun yok belki sesi düşükte kullandığımdan olabilir.

Kafa veya ağzınızı oynatmadan sabit bir şekilde dinlediniz mi çünkü saç veya sakaldan da gelebilir ilk başta bana o şekil olmuştu. Eğer değilse bu konuda pek bir şey diyemeceğim benim kulaklık çok hassas değil onu söyleyim bende en azından dip ses tarzı bir sorun yok belki sesi düşükte kullandığımdan olabilir.

Sabit kafa ya şimdi bir kere duydum ya taktım buna şapırtı gibi bir ses geliyor arkadan hani banyoda hamam da su damlarda yankı ses yapar ya şıp şıp ona benzer bir ayar vs yapmamız gerek mi buna programı kurdum oyun modunu açtım bu kadar mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı