Razer BlackShark V2 vs BlackShark V2 X

MELLARK

Hectopat
Yer
Istanbul
Arkadaşlar 1300 TL parayı gözden çıkarttım. Sizce bir tık daha üstüne çıkıp V2 mi alayım yoksa 1300 TL'den daha ucuz olan V2 X yeterli midir? Daha önceden bu kulaklıkları kullanmış ve deneyimlemiş olan arkadaşların yorumlarını merak ediyorum. Çevrenizde de bu kulaklıkları tercih etmiş kişiler varsa onlardan değerlendirmelerini alıp bana söyleyebilirseniz sevinirim. Hayırlı akşamlar, cevap veren herkese şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçen varsa kesinlikle v2.
İkisini de kullandım V2 ile V2 X aralarında dağlar var.
Ses kasma olayı v2'de çok çok rahatlaşıyor ses kasmak müthiş.
Rahatlıkları ve ses yalıtımı neredeyse birebir aynı v2'de daha yalıtımlı ama.
Basları falan çok güzel oluyor v2'de.
Oyun oynarken THX müzik dinlerken dobly Atmos kullanıyorum seninde böyle yapmanı tavsiye ederim.

Mikrofon über süper bir ürün değil ancak o paralara bir adet Gaming kulaklık almaktansa böyle bir ikili almak benim için çok daha mantıklıdır.

Son düzenleme:
Bütçen varsa kesinlikle v2.
İkisini de kullandım V2 ile V2 X aralarında dağlar var.
Ses kasma olayı v2'de çok çok rahatlaşıyor ses kasmak müthiş.
Rahatlıkları ve ses yalıtımı neredeyse birebir aynı v2'de daha yalıtımlı ama.
Basları falan çok güzel oluyor v2'de.
Oyun oynarken THX müzik dinlerken dobly Atmos kullanıyorum seninde böyle yapmanı tavsiye ederim.
İnternette birde Special Edition adında v2 var onun bir farkı var mı? Normal v2'den daha uyguna satıyorlar.

Mikrofon Uber süper bir ürün değil ancak o paralara bir adet Gaming kulaklık almaktansa böyle bir ikili almak benim için çok daha mantıklıdır.
Önerileriniz için teşekkür ederim.

İnternette bir de Special Edition adında V2 var onun bir farkı var mı? Normal v2'den daha uyguna satıyorlar.

Önerileriniz için teşekkür ederim.

Yok hocam ben olsam Special alırdım hem koleksiyonluk yeri ayrı hem daha güzel duruyor bence ama V2 olduğundan emin olun.

Geri
Yukarı