Blackshark v2 vs Cloud Alpha S vs Cloud II vs Logitech G PRO X

Augustus Caesar

Hectopat
Yer
Rome
Daha fazla  
Selam, bir kulaklık alacağım maksimum bütçem 1200 civarında. Zorlarsam 1400 yapabilirim bu yüzden 2-3 seçenek var elimde gibi duruyor.
Şimdi normalde blackshark V2 düşündüm ama pek çok kişi Cloud II vs. daha iyi ve daha dayanıklı dedi bu yüzden düşüncelerim epey karıştı.
Düşündüğüm modeller şunlar: (not: Anakartım A320M ses kartıma göre yorum yaparsanız sevinirim )
-Blackshark v2.
-Cloud Alpha S (zorlarsam sıfır zorlayamazsam temiz ikinci el)
-Cloud II.
-Logitech G PRO X kablolu olanı (zorlarsam sıfır zorlayamazsam temiz ikinci el)
Bu modeller arasındayım en yakın gelenler Cloud olanlar ama bilemedim anakartım pek iyi değil ondan sizlere sormak istedim:
Valorant vb. oynuyorum yazın bütün gün okul zamanları 5'ten 10'a kadar takılı olacak haberiniz olsun.

Teknoloji tamamen şans işi diyerek mesaja başlamak doğru olacaktır. Cloud 2 vs alpha s aldım ikisinde de dip ses sorunu vardı iade ettim. Ses kalitesi olarak ikisi de iyi fakat bence alpha s bir tık daha önde. Yanlış hatırlamıyorsam alpha s, cloud 2'nin güncellenmiş haliydi. Kulaklığı amazondan alırsan iyi olur hocam çünkü iade konusunda sorun yaşamazsın. Diğer kulaklıklar hakkında bilgim yok fakat blackshark v2'yi çok öneriyorlar.

Geri
Yukarı