Logitech G PRO X vs Razer BlackShark V2 vs HyperX Cloud Alpha S

shirowo

Hectopat
Daha fazla  
Bu üç kulaklık arasında kaldım. Oyun oynamayı ve müzik dinlemeyi çok severim, hem müzik hem oyun konusunda en iyi seçeneği bulmak istiyorum. Teknik özellik bakımından Alpha S en iyisi ama ekolayzır ayarı olmadığı için biraz arkaya düşüyor. Bu kulaklıklardan birisini kullanmış bir arkadaş düşüncelerini belirtirse sevinirim.

Forumda bende çok sordum tavsiye üzerine BlackShark V2 aldım 2 hafta filan oldu kendi ses kartıyla beraber kullanıyorum oyunlarda gayet başarılı müzik film izlerkende sesler gayet doğal geliyor uygulamasıda cok kullanışlı diğer kulaklıklar hakkında fikrim yok.

Haziran 2021'den beri Razer BlackShark V2 Pro kullanıyorum. G PRO X ile arasında kalmıştım ben de alırken. Bu kadar zamandır beni üzdüğü hiçbir konu olmadı.
Sadece iki adet küçük şikayetim var.
  1. Şarj girişi konusunda Type-C değil de Micro-USB olmasını hiç sevmiyorum.
  2. Uygulamasında kulaklığın şarj yüzdesi yazmıyor.
Bunlar dışında çok güzel bir kulaklıktır.

Beyerdynamic MMX 100 Kulaklık hem müzik açısından hem oyun açısından aşırı iyi bir kulaklık öneririm.

Bu kulaklık gerçekten ilgimi çekti, beyerdynamic markasını daha önce duymamıştım biraz bahsedebilir misiniz? Bir de mmx 150 ile bu modelin arasındaki farkı söyleyebilir misiniz? Ve fiyat farkına değer mi?

Mmx 150 ile bu modelin arasındaki farkı söyleyebilir misiniz? Ve fiyat farkına değer mi?

Mmx 150 modeli dahili ses kartı ve USB girişli olarak geliyor. Mmx 100 modeli ise AUX kablo bağlantısı ile geliyor.

Bu kulaklık gerçekten ilgimi çekti, beyerdynamic markasını daha önce duymamıştım biraz bahsedebilir misiniz?

1924 yılında Almanya'da eugen beyer tarafından kurulmuş tam adı beyerdynamic gmbh & co. kg olan şirket. Uzmanlık alanı kulaklık, mikrofon ve kulaklık yükselteçleri. Merkezi heilbronn, Almanya'da bulunmaktadır, yaklaşık 300 çalışanı olduğu biliniyor.
Kaynak: https://eksisozluk.com/beyerdynamic--735835

Mmx 150 modeli dahili ses kartı ve USB girişli olarak geliyor. Mmx 100 modeli ise AUX kablo bağlantısı ile geliyor.

1924 yılında Almanya'da eugen beyer tarafından kurulmuş tam adı beyerdynamic gmbh & co. kg olan şirket. Uzmanlık alanı kulaklık, mikrofon ve kulaklık yükselteçleri. Merkezi heilbronn, Almanya'da bulunmaktadır, yaklaşık 300 çalışanı olduğu biliniyor.
Kaynak: https://eksisozluk.com/beyerdynamic--735835

Sizce mmx 150 modeli fiyat farkına değer mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı